
Korfbalvereniging N.I.O.
Korfbalvereniging N.I.O. in Schiebroek is meer dan alleen korfbal!
Kangoeroe Klup NIO
De Kangoeroe Klub van korfbalvereniging NIO is er voor kinderen vanaf 2,5 jaar! Samen met leeftijdgenootjes maakt je kind spelenderwijs en op een laagdrempelige manier kennis met bewegen, met een knipoog naar de korfbalsport. Rennen, springen, gooien, mikken, klimmen zijn onder andere onderdelen die worden aangeboden tijdens de Kangoeroetrainingen.
Vanaf 5 jaar kunnen de kinderen, als ze het leuk vinden, doorstromen naar een F-team, waar het leren van de korfbalsport meer centraal staat.
In de wintermaanden wordt er in de sporthal op de Olijflaan getraind, het veldseizoen vindt plaats op het eigen sportcompex aan de Abeelweg in Rotterdam Schiebroek.
Geïnteresseerd? Check de website voor meer informatie! Klik hiervoor op de roze button.
Weet je kind nog niet naar welke club het wil? Kijk dan eens op ons overzicht van clubjes!
CKV N.I.O
Rotterdam
Openingstijden
Zie voor een overzicht van trainingstijden de website.Prijs
Zie overzicht.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vakantie-uitjes voor binnen en buiten in de regio Rotterdam
Yes, herfstvakantie! Dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur, vrolijke events voor het hele gezin en meer leuke uittips! Maak samen een feestje van de herfstvakantie.
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!