Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Da Gianfranco

Beste Italiaanse restaurant van Rotterdam met heerlijke pasta's en pizza's in Rotterdam Schiebroek.

Da Gianfranco in Rotterdam

Wil je de echte Italiaanse keuken proeven, dan moet je zeker een keer bij Da Gianfranco gaan eten, aan de Teldersweg in Schiebroek. Niet echt een locatie waar je dit restaurant verwacht, maar laat je eens verrassen door de Sardijnse chefkok. Die kookt namelijk de echte authentieke Italiaanse gerechten en is trots op zijn keuken. 

Zo wordt de Scroppino aan je tafel bereid en bij de Pasta Parmigiano komt er een enorme kaas op een karretje aan je tafel, waar vervolgens de vlam in gaat. Spectaculair! Nieuwsgierig naar de kaart, neem eens een kijkje op de website.

Nog niet overtuigd? Da Gianfranco is uitgeroepen tot Iens Topper van 2015 en door de Buik van Rotterdam tot beste Italiaanse restaurant van Rotterdam! Reserveren is dus aanbevolen!
Kijk voor het volledige menu even op de website, klik op de roze button.

Er even lekker op uit met de kids? Kijk op Kidsproof voor onze leuke eropuit tips!

Da Gianfranco

Teldersweg 271

3052 TJ Rotterdam

Openingstijden Dinsdag t/m zaterdag 17.00 - 22.00 uur
Zondag 16.00 - 22.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Da Gianfranco

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Springen, stuiteren & lasergamen: kinderfeestje bij Jump-010

Toen Zita, de dochter van onze Kidsproof-reporter, 7 jaar werd, wilde ze een feestje om nooit te vergeten. En dat is gelukt! Haar feestje bij Jump-010 in Rotterdam was één groot avontuur vol energie, plezier en verrassingen.

9 x hoog, hoger, hoogst

Zeg je Rotterdam, dan zeg je de skyline! Iedere keer verbreekt de stad het record in Nederland met wéér een nieuw, nóg hoger gebouw. Van het prachtige uitzicht genieten kan dan ook op hoogte, vanuit een aantal daken en uitkijkpunten in de stad. We hebben 9 ‘high spots’ voor je op een rijtje gezet. Helaas niet geschikt als je hoogtevrees hebt…

Leuke en lieve Vaderdag uitjes en verrassingen

Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.

De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam

Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief