
Da Gianfranco
Beste Italiaanse restaurant van Rotterdam met heerlijke pasta's en pizza's in Rotterdam Schiebroek.
Da Gianfranco in Rotterdam
Wil je de echte Italiaanse keuken proeven, dan moet je zeker een keer bij Da Gianfranco gaan eten, aan de Teldersweg in Schiebroek. Niet echt een locatie waar je dit restaurant verwacht, maar laat je eens verrassen door de Sardijnse chefkok. Die kookt namelijk de echte authentieke Italiaanse gerechten en is trots op zijn keuken.
Zo wordt de Scroppino aan je tafel bereid en bij de Pasta Parmigiano komt er een enorme kaas op een karretje aan je tafel, waar vervolgens de vlam in gaat. Spectaculair! Nieuwsgierig naar de kaart, neem eens een kijkje op de website.
Nog niet overtuigd? Da Gianfranco is uitgeroepen tot Iens Topper van 2015 en door de Buik van Rotterdam tot beste Italiaanse restaurant van Rotterdam! Reserveren is dus aanbevolen!
Kijk voor het volledige menu even op de website, klik op de roze button.
Er even lekker op uit met de kids? Kijk op Kidsproof voor onze leuke eropuit tips!
Da Gianfranco
Teldersweg 271
3052 TJ Rotterdam
Openingstijden
Dinsdag t/m zaterdag 17.00 - 22.00 uurZondag 16.00 - 22.00 uur
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.
Véél te beleven voor kids én ouders in Maaspodium
Er valt dit seizoen weer heel wat te lachen, gieren, huiveren, genieten en op het puntje van je stoel te zitten in Maaspodium! Met toffe voorstellingen voor ukkies en kleuters maar ook voor oudere koters. Met volop activiteiten in de vakanties waarbij de klauwtjes uit de mouwtjes gaan. Met een onvergetelijk te vieren kinderfeestje en met dramadrankjes en borrelplankjes. Leest het allemaal hieronder en ga het in Maaspodium beleven.