Skate, Eat, Drink, PARTY!!!
Zorg dat jouw feestje het allercoolste feestje van het jaar wordt! Rollerskates aan en gaan!
Plezier, lekkere muziek, lekker bezig zijn met je vriendjes, patatjes en limonade… Alles wat een te gek kinderfeestje nodig heeft, vind je bij Skate Fever!
En kun je niet skaten? No problem! Bij Skate Fever begeleiden ze je goed zodat je aan het eind van het feest als een ware Dancing Queen / King of Dance over die vloer glijdt.
Een feestje duurt 2 uur.
Meer info vind je via de roze button!
Kijk op Kidsproof.nl voor nog veel meer leuke ideeën voor kinderfeestjes!
State Fever
Rhijnspoor 271
2901 LB Capelle aan den IJssel
Openingstijden
Voor reserveringen kun je contact opnemen met Skate Fever.Prijs
€ 15,- p.p. ( entree, verhuur, snoep, friet, frikandel en limonade).
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!
Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.
De leukste vaartochten met kinderen in en om Rotterdam
De zomer is hét moment Rotterdam en omgeving vanaf het water te ontdekken. Stap samen aan boord van een rondvaart, vaar zelf door de havens of beleef de havengeschiedenis vanaf een historisch schip. Wij kregen bij Port Pavilion - hét startpunt voor de leukste havenuitjes - een aantal superleuke tips voor vaartochtjes in de regio, voor een heerlijke dag op het water met de hele familie.
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Het Mariniersmuseum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.