Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Havenparty Kids Marina

Ben jij avontuurlijk en heb je zeebenen? Vier dan je feestje bij de gave waterattractie Kids Marina!

Voel je voor één dag kapitein van een schip tijdens je kinderfeestje bij Kids Marina en doe samen met je vriend(innet)jes de piratenspeurtocht! Samen met een van de havenmeesters gaan jullie rond en in de Leuvehaven speuren op zoek naar de schat van de beroemde piratenkapitein Leuve!

Sta jij aan het roer van een stoere politieboot, brandweerboot, containerschip, watertaxi of heuse prinsessenboot? Het feestje is inclusief limonade, iets lekkers en een cadeautje voor iedereen!

Dit kinderfeestje reserveren? Klik op de roze button om naar de website te gaan van Kids Marina. Daar vind je alle informatie.

Eropuit met de kids? Op Kidsproof.nl vind je de leukste uitjes voor kinderen!

Kids Marina

Leuvehaven 1a

3011 EA Rotterdam

Openingstijden Open van maart t/m oktober.
Woensdag: 13:00 tot 18:00 uur
Zaterdag en zondag: 11:00 tot 18:00 uur
Tijdens mei-, zomer- en herfstvakantie en feestdagen dagelijks open van 11:00 tot 18:00 uur.
Prijs Zie de site
Mail direct

Mail direct naar Kids Marina

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Met korting naar World of Dinos in de Van Nelle Fabriek!

Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.