
Theaterles voor kleuters
Een speelse theaterles met veel dans-, spel- en zangelementen voor de stoere kleuter bij Hofplein!
Hoe danst een piraat? Hoe loopt een prins? Wat doet een spook? Kom erachter tijdens de theaterles voor kleuters bij Hofplein!
Door middel van thema’s leert je kleuter samenspelen, uiting geven aan zijn of haar emoties en motoriek ontwikkelen.
De kinderen leren niet alleen spelen met elkaar, maar ook kijken naar elkaar en maken op een speelse wijze kennis met theater.
Heel stoer, zonder papa of mama, met alleen maar andere kids ontdekken wat je allemaal kunt doen in het theater. Voor kleuters van 4 en 5 jaar.
De Kleutertheaterlessen zijn te volgen op de leslocaties Hofplein Rotterdam Delfshaven (woensdag, zaterdag en zondag) & Hofplein Barendrecht (zaterdag).
Klik via de roze button door naar de website van het Hofpleintheater!
Bij het Hofpleintheater kan je nog veel meer leuke dingen doen. Bekijk ons overzicht van leuke clubjes en lessen in Rotterdam.
Hofplein De Theaterschool
Pieter de Hoochweg 222
3024 BJ Rotterdam
Openingstijden
Kijk op de website van Hofpleintheater voor de lestijden.Prijs
€70 voor 10 lessen (45 minuten per les)Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Met korting naar World of Dinos in de Van Nelle Fabriek!
Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.
Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!
Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.
Zomeruitjes in Zuid-Holland
Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.