Partijtje in de Torteltuin
Vier je feestje in speeltuin de Torteltuin en speel met je vriendjes en vriendinnetjes lekker buiten!
De speeltuin heeft een heuse feesttafel en een echte feeststoel binnen. Naast het gebruik van de speeltoestellen is het ook mogelijk om een heel feestmaal te krijgen in de speeltuin.
Kies hiervoor uit een broodje knakworst, pannenkoeken, patat en een snack of poffertjes, met limonade en een ijsje naar keuze. En de jarige ontvangt een cadeautje.
Ook een kinderworkshop behoort tot de mogelijkheden.
Informeer naar de mogelijkheden op de website van de speeltuin. Klik op de roze button.
Het meest complete overzicht van alle actieve kinderfeestjes vind je op onze website!
Speeltuin de Torteltuin
Van Enckevoirtlaan 6
3052 KR Rotterdam
Openingstijden
1 april - 30 septemberMaandag t/m vrijdag 11.00 tot 18.00 uur
Zaterdag en zondag 12.00 tot 18.00 uur
1 oktober - 31 maart
Dinsdag t/m vrijdag 11.00 tot 17.00 uur
Zaterdag en zondag 12.00 tot 17.00 uur.
Prijs
€ 6,- per kind, inclusief eten en drinken.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear
Op zoek naar een activiteit die je samen doet én die iets blijvends oplevert? Dan is samen met je kind een Make a Bear knuffel maken echt een aanrader. Je creëert niet alleen een zacht vriendje, maar ook een warm moment dat jullie niet snel vergeten. Het vullen en aankleden is zó leuk om samen te doen.
Leuke winteruitjes met de Rotterdampas
Winter in Rotterdam? Dat is juist dé tijd voor fijne uitjes met kinderen. Met de Rotterdampas ontdek je volop leuke, betaalbare winteractiviteiten om samen te doen. Van theater tot schaatsen en van buiten spelen tot lekker eten. Trek je jas aan, pak je pas en ga samen op pad.
Waar zijn leuke lichtjestours en kaarsjesavonden?
Kom met je gezin helemaal in kerststemming met een sfeervolle lichtjestocht of kaarsjesavond! Geniet samen met de kinderen van bijzondere lichtkunst, lichtjesrondleiding vol fonkelende lampjes, avondboottochten of een lichtjeswandeling door prachtig verlichte straten en gebouwen in deze donkere dagen. Wij hebben onze favoriete lichtjestours in Rotterdam, Schiedam, Dordrecht en Gouda voor je op een rijtje gezet.