Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Muziek voor de kleintjes

Een half jaar vol muziek, vriendschap en optredens bij het Rockkoor van Rotterdam

Zijn jouw kinderen tussen de 6 en 11 jaar en houden ze van zingen, dansen en bewegen? Dan is dit jouw kans!

Dit bijzondere muziekproject is er speciaal voor kinderen die door hun thuissituatie weinig kansen krijgen om culturele activiteiten te ontdekken. In een warme en veilige omgeving leren ze zingen, dansen en samenwerken met anderen. Terwijl ze plezier maken, ontwikkelen ze hun sociale en taalvaardigheden en bouwen ze nieuwe vriendschappen op.

Van 8 januari tot 25 juni leren ze, elke woensdagmiddag, verschillende volksliederen van over de hele wereld. Als hoogtepunt sluiten ze het project eind juni af met een feestelijk optreden met een liveband, speciaal voor het koor!

Voor meer informatie, klik op de roze button!

Op zoek naar tips voor een verjaardagsfeestje? Bekijk de pagina voor kinderfeestjes!

 

 

Rockkoor Rotterdam

Schommelstraat 69

3035 CG Rotterdam

Mail direct

Mail direct naar Rockkoor Rotterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

12 Kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag

Wij kijken er elk jaar weer naar uit: Koningsdag! Willen jouw kids ook graag wat leuks doen deze dag én een leuk centje verdienen? Lees hier onze 12 favorieten die lekker wat geld opleveren!

6 x koffiedrinken met kids in en om Rotterdam

Even rustig buiten de deur koffie drinken terwijl je kinderen spelen? In de regio Rotterdam zijn verrassend veel (kinder)cafés waar dat gewoon kan. We hebben 6 kindvriendelijke kidscafés in Rotterdam en omgeving voor jullie verzameld. Perfect voor een koffiedate, lunch of spontaan uitje met het gezin.

Koningsdag 2026: wat is er te doen in de regio Rotterdam

Hoera, Koningsdag! De regio Rotterdam kleurt ook dit jaar weer oranje! Hierbij een overzicht van de festiviteiten, de leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids in en om Rotterdam!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief