
Zeilkamp Brielse Zeilschool
Maak kennis met zeilen tijdens het Optiweekend of Pinksterweekend of draai een fantastische Zomerweek!
De Brielse Zeilschool biedt verschillende zeilkampen aan voor kinderen tussen 8 en 17 jaar oud! Tijdens de zomervakantie zijn er 7 zomerweken en in het voorjaar is er een Optiweekend en een Pinksterweekend. Alle kampen zijn met overnachting
Optiweekend
Het Optiweekend is speciaal voor een eerste kennismaking met zeilen. Tijdens het Optiweekend krijg je in kleine groepjes les van twee instructeurs in een motorboot. Door middel van leuke en creatieve lesjes leer je snel het varen in een Optimist. Als je al kan zeilen krijg je wat meer gevorderde lessen en vaar je misschien wel een wedstrijdje! Ook is er natuurlijk veel tijd voor andere activiteiten.
Pinksterweekend
Het Pinksterweekend is een leuke manier om weer in te komen met zeilen voor de zomer, maar is ook ook net als het Optiweekend ideaal voor een eerste kennismaking met het zeilen. Overdag worden er tussen het zeilen door spelletjes gespeeld op de wal, en ‘s avonds wordt er nog een groot avondspel gedaan.
Omdat het Optiweekend en Pinksterweekend weekend zijn bedoeld om kennis te maken met zeilen en/of te oefenen voor de zomerweken, kunnen er geen CWO’s worden behaald.
Zomerweek
In de zomervakantie zijn er zeven zomerweken op de Brielse Zeilschool. Elke week heeft zijn eigen leeftijdscategorie en bootsoorten. Een zomerweek duurt zeven dagen, die allemaal bol staan van de activiteiten! ‘s Ochtends wordt je gewekt met muziek en als je wil, na het ontbijt ga je zeilen in een Optimist, Randmeer of Laser Vago. Na de lunch wordt er een mooi spel gespeeld zoals Hollandse Leeuwen of levend Stratego! Aan het einde van de middag wordt er iets leuks gedaan, zoals een quiz op het water waarbij je een broodje knak bij elkaar kunt verdienen. Na het avondeten kan je relaxen en krijg je theorieles. Daarna is het tijd voor het avondspel!
Kortom, een zomerweek op de Brielse Zeilschool is een week om niet te vergeten!
Voor meer info druk je op de roze websitebutton.
Like Kidsproof Rotterdam op Facebook voor meer acties, evenementen en uitjes!
De Brielse Zeilschool
Krabbeweg 1
3231 NB Brielle
Openingstijden
Zie website.Prijs
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!
Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.
ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam
Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.
Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!