
(Save the date) Kidsproof Kids & Teens Event
Voor in je agenda: kom op 7 juni naar Almere Buiten Centrum voor het Kidsproof ‘Kids & Teens Event’.
Op zaterdag 7 juni en zaterdag 6 september is het zover: het Kidsproof Kids & Teens Event. Dit vrolijke kinderfestival is van 11.00 tot 17.00 uur in het hart van Almere Buiten!
Toffe activiteiten voor kinderen van 2 t/m 16 jaar
Kom langs voor een dag met gave creatieve workshops, theater- en dansvoorstellingen, sport- en spelactiviteiten! Je vindt er ook kraampjes met speelgoed, lekker eten en drinken, en een gezellige kleedjes- en boekenruilmarkt.
Waar
Globeplein, Rio de Janeiroplein, Baltimoreplein en Noordeinde in het centrum van Almere Buiten.
Wanneer
Zaterdag 7 juni 2025 en zaterdag 6 september 2025 van 11.00 tot 17.00 uur.
Entree?
Gratis! Haal je strippenkaart bij de infostand en doe gezellig mee. Voor sommige activiteiten wordt een klein bijdrage gevraagd (bijvoorbeeld voor de materiaalkosten).
Benieuwd naar alle sportieve, creatieve en andere gezellige activiteiten? Houd onze blogpagina dan goed in de gaten, want hier houden we de komende weken het programma up-to-date.
Wij zijn ontzettend dankbaar dat we het Kidsproof Kids & Teens Event kunnen organiseren dankzij de steun van Winkeliersvereniging Buitenmere en Almere City Marketing!
Op zaterdag 7 juni en zaterdag 6 september 2025
Kidsproof Flevoland
In het centrum van
Almere Buiten
Prijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie


Vakantie in het Rijksmuseum
Het Rijksmuseum heeft voor de hele familie een super leuk programma in de meivakantie!
FunZone Barendrecht
Eindeloos speelplezier met de leukste attracties in het grootste speelparadijs van Barendrecht.
Vakantie in het Onderwijsmuseum
Deze meivakantie spelen, leren en ontdekken kids van alles in het Onderwijsmuseum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas
Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!