Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad de Baan

Zwemmen in de buitenlucht bij Zwembad De Baan

Zwembad de Baan in Gouderak is een erg gezellig openluchtzwembad en is erg overzichtelijk, betaalbaar en ideaal voor families met kleine kinderen die lekker een duik willen nemen.

Voor de kleine kinderen is er een peuterbadje waar ze lekker in kunnen spetteren en voor de oudere kids (of ouders!) is er een groter bad waar je lekker kunt zwemmen, spelen of bommetjes maken. Rondom het bad is er genoeg plek om te chillen op het gras of een picknickkleed uit te rollen.

Ook leuk: er worden regelmatig zwemlessen en activiteiten georganiseerd. En in de zomervakantie zijn ze elke dag open!

Voor meer informatie, klik op de roze website button.

 

Zwembad de Baan

J. Huurmanlaan 14

2831 XT Gouderak

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Zwembad de Baan

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

Kidsproof reporter was bij de voorstelling Zeg maar dag in Maaspodium

Onze Kidsproof reporter ging met haar kinderen op een zonnige dag naar het Maaspodium in Rotterdam en werd daar meteen verrast door de fijne sfeer. Terwijl zij lekker neerplofte op het terras, doken de kids enthousiast op een leuke activiteit. Nog vóór de voorstelling Zeg maar dag (4+) begon, zat iedereen al helemaal in de sfeer. Wat volgde raakt je onverwacht - herkenbaar en soms even slikken.

Dit is er te doen in de meivakantie in de regio Rotterdam

Hebben jullie nog geen plannen voor de meivakantie? We verzamelden weer de leukste eropuit-tips en activiteiten voor de vakantie in de regio Rotterdam. Veel plezier terwijl jullie samen mooie herinneringen aan het maken zijn.

Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal

Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief