Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bolleke (4+)

Een muzikale reis voor kleuters

Bolleke is een kleine stip die zich anders voelt dan de rest. Ze weet niet waar ze bij hoort of waar ze goed in is. Maar op een dag hoort ze iets bijzonders: muziek!

Samen met Bolleke gaan de kinderen op avontuur door een wereld vol vormen, kleuren, ontmoetingen en klanken. Een warme voorstelling over jezelf zijn, vriendschap en thuiskomen.

Voor meer informatie, klik op de roze websitebutton.

Voor andere leuke voorstellingen, kijk in onze uitagenda.

Data:

  • zondag 22 februari 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Rotterdams Philharmonisch Orkest

Kruisstraat 2

3012 GG Rotterdam

Openingstijden 11:15 en 13:15
Prijs kids 12,50 en volwassenen 21
Mail direct

Mail direct naar Rotterdams Philharmonisch Orkest

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

FamilieFest: Digibeesten

Ontdek, ontwerp en beleef de digitale wereld bij Het Nieuwe Instituut in Rotterdam

Maritieme herfstvakantie

Superleuke herfstvakantie-activiteiten voor het hele gezin in het Maritiem Museum!

Vakantie bij Maaspodium

Vier de vakantie samen in het Maaspodium Rotterdam met theater, dans en muziek!

Familiemaand in het Rijksmuseum

Welke route kiezen jullie? Ga mee naar de 17e eeuw en ontdek wat voor reizigers jullie zijn!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Vakantie-uitjes voor binnen en buiten in de regio Rotterdam

Yes, herfstvakantie! Dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur, vrolijke events voor het hele gezin en meer leuke uittips! Maak samen een feestje van de herfstvakantie.

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Samen op pad in de herfst met de Rotterdampas

De herfst is hét seizoen om samen op pad te gaan! Regen of zonneschijn, in en rond Rotterdam is er altijd wat te doen. Van vrolijke theaterlessen tot spannende attracties en creatieve musea – deze tips maken jullie herfst extra leuk. Trek je jas aan en ontdek samen de leukste plekken van dit seizoen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief