Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Buurman & Buurman: Gaan naar de maan (3+)

De bekende klussers zijn terug in de Kunstmin. Ze gaan naar de maan!

Als Buurman & Buurman na een dag hard werken ‘s avonds nog even in de tuin zitten, zien ze dat het volle maan is. Wat zou het toch bijzonder zijn om hun huisje eens vanaf de maan te kunnen bekijken, fantaseren ze. “Zullen we gewoon een raket bouwen en het proberen?” zegt Buur. Die nacht kunnen ze bijna niet slapen van het vooruitzicht om naar de maan te gaan.

De volgende dag beginnen ze direct met bouwen: een raket, een lanceerbasis en natuurlijk ruimtepakken. Als dat maar goed gaat… Op het einde van de voorstelling roept de hele zaal hun lijfspreuk ‘A Je To!’ (‘Voor Mekaar!’) luidkeels mee.

Kom gezellig met het hele gezin kijken bij de Kunstmin in Dordrecht.

Voor meer informatie over deze voorstelling klik je op de roze websitebutton!

TIP: neem ook alvast een kijkje op onze kidsproof kinderfeestjespagina, kun je alvast je feestje plannen voor als je binnenkort jarig bent.

Data:

  • zondag 1 februari 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Schouwburg Kunstmin

Sint Jorisweg 76

3311 PL Dordrecht

Mail direct

Mail direct naar Schouwburg Kunstmin

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Nationale voorleesdagen 2026

De Nationale Voorleesdagen zijn er weer! Met een heleboel voorleesactiviteiten in de bieb.

Mees Kees – De husselrace (7+)

Familiemusical met de leukste meester van Nederland in het Luxor Theater!

Fossielenexpeditie

Zoek mee naar fossielen op het Maasvlaktestrand bij Portlantis!

Winters Blijdorp

Beleef een bijzondere winter bij Diergaarde Blijdorp

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Lekker schaatsen bij de Jaap Eden IJsbaan

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gave schaatsbanen in de regio!

Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!

Mjam! 13 originele ideeën voor warme chocolademelk

Denk jij bij winters weer ook aan kou, gure wind én warme choco? Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd! Tip: laat de kids zelf hun favoriet kiezen én maken. 

Thuis op wintersport!

Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!

De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam

Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief