Paramaribo Dreams (8+)
Een intieme reis vol dans, spoken word en percussie bij Maaspodium Rotterdam
In Paramaribo Dreams vertelt theatermaker en danser Carl Refos zijn persoonlijke verhaal: de reis van Suriname naar Nederland, van kind naar volwassene, en van dromen naar het ontdekken van nieuwe mogelijkheden. Als 10-jarige jongen stapte hij met zijn broers in Paramaribo op het vliegtuig, vol fantasieën over een onbekend land dat zijn thuis zou worden.
Met een energieke mix van dans, spoken word en ritmische percussie neemt Carl je mee in een avontuurlijke en hoopvolle voorstelling over identiteit, moed en de kracht van geloven in jezelf. Een intieme belevenis voor jong en oud die raakt, inspireert en verbindt.
Klik op de roze button voor meer informatie over deze voorstelling.
Data:
- zaterdag 7 februari 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Maaspodium Rotterdam
Sint-Jobsweg 3
3024 EH Rotterdam
Openingstijden
za 07 feb '26 om 19:30Prijs
Vanaf € 9,00 per ticketToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam
Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.
Gave schaatsbanen in de regio!
Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!
Thuis op wintersport!
Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!