Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Klauterkooi

Te gekke speelochtenden voor kinderen met een beperking op verschillende locaties.

Een ochtend vrij spelen in een gymzaal voor kinderen met en zonder beperking. Bij Klauterkooi kunnen alle kinderen tussen 4 en 12 jaar meedoen! Kinderen hebben plezier, ze bewegen op hun eigen manier en leren van elkaar. Als je je kind(eren) aanmeldt, kun je eventuele bijzondere behoeftes en interesses aan de organisatie doorgeven.

Bij Klauterkooi kunnen kinderen zelf ontdekken dat verschillend zijn eigenlijk normaal is. Ze mogen bijvoorbeeld hun eigen speelidee doorgeven of eens proberen hoe het is om in een rolstoel te spelen.

Klauterkooi vindt plaats in Amersfoort, Bergen op Zoom, Gouda, Nijmegen, Staphorst en Zwolle.

Meer info vind je via de websitebutton!

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.

Lees verder onder deze advertentie

Toegankelijke inspiratie

Toegankelijke events in maart

In maart staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

De VeineDAGEN en ZiezoBEURS

Kom naar deze leuke en informatieve beurzen vol kennisuitwisseling voor mensen met een beperking!

NIEUW: Categorie Inclusief

Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!

Prikkelvriendelijk museumbezoek bij Discovery Museum

In alle rust ontdekken, beleven en leren in een prikkelvriendelijke museumomgeving bij Discovery Museum.

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam

Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.

7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam

Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je! 

Bij deze boerderijwinkels haal je heel veel lekkers!

Zelfgebakken brood en koek, mals vlees, romige kazen, verse zuivel, groente & fruit, pure honing en oud-Hollands snoepgoed… Bij deze boerderijwinkels in de regio geniet je van al het lekkers dat het boerenleven te bieden heeft!

Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!

Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief