Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Oranjekwartier

Leef je uit bij één van de grootste rolstoelvriendelijke speeltuinen van Zeeland!

Speeltuin Oranjekwartier is met ruim 50 speeltoestellen de grootste buitenspeeltuin van Zeeuws-Vlaanderen. Naast dat dit een heerlijk plekje is voor kinderen om te klimmen en klauteren, kan je hier ook koffie, fris en wat lekkers kopen tegen een laag prijsje. Ook leuk, je kunt hier ook een speeltuinfeestje organiseren.

De speeltuin is ruim opgezet en ook is er een mindervalideparkeerplaats aanwezig. Daarnaast zijn er speciale speeltoestellen die ook geschikt zijn voor kinderen met een beperking. De speeltuin is volledig omheind en heeft maar één in- en uitgang, waardoor je als ouder goed overzicht hebt. Honden zijn niet toegestaan, maar hulphonden uiteraard wel.

Deze speeltuin is getest door de Speeltuinbende en gesteund door het Gehandicapte Kind.

Bij slecht weer gaat de speeltuin niet open. Houd voor de meest actuele informatie de website in de gaten. Hier kom je door op de websitebutton te drukken!

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.

Speeltuin Oranjekwartier

Leeuwenlaan 31

4532 AE Terneuzen

Openingstijden Maandag t/m vrijdag 14-17 uur
Zaterdag en zondag 13-17 uur
Schoolvakanties 13-17 uur
Prijs 1 en 2 jaar gratis
3 jaar en ouder euro 1,50
Kortingskaart 10 maal toegang euro 12,00
Mail direct

Mail direct naar Speeltuin Oranjekwartier

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Toegankelijke inspiratie

Toegankelijke events in januari

In januari staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Heerlijke wintervakantie

In de midwinter vertraag je in de aangepaste vakantiehuizen van het Ronald McDonald Kinderfonds.

NIEUW: Categorie Inclusief

Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!

Kom samen schaatsen!

Kinderen met een fysieke beperking kunnen bij 19 ijsbanen in Nederland samen schaatsen deze kerstvakantie

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10 te gekke prentenboeken om voor te lezen

Esther van der Linden, specialist leesconsulent bij Bibliotheek Rotterdam, geeft je hier 10 leuke boekentips, zodat je extra veel keuze hebt! En natuurlijk zijn deze boeken ook altijd ideaal om voor te lezen in de groep of in de klas.

21 x activiteiten waar je vrolijk van wordt

Zo rond half januari wil hij nog wel eens toeslaan: de winterdip. Daarom deze 21 tips voor vrolijke activiteiten waarmee je lachend de donkere dagen doorkomt. Je doet ze gewoon thuis, wel zo handig in tijden van lockdown. Kom maar op met die glimlach, schaterlach of slappe lach!

Wat zijn leuke thema’s voor een kinderfeestje thuis?

Heb je een kinderfeestje te vieren en zoek je nog een leuk thema? Deze toffe verjaardagsfeestjes vier je lekker thuis, wel zo fijn! We verzamelden de leukste thema’s voor een thuisfeestje, je vindt ze hieronder.

4 x superleuke unicorn traktaties

Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief