Speeltuin Lammerenburg
Deze toffe speeltuin in Vlissingen is ook voor kinderen met een lichamelijke beperking goed toegankelijk!
Speeltuin Lammerenburg in Vlissingen is een heerlijke speeltuin voor kinderen tot en met 12 jaar. Speciaal voor de allerkleinste bezoekers vind je er een aparte kleuterhoek. Er is veel zand om lekker in te spelen en te ravotten, en verder kom je er natuurlijk alle bekende speeltoestellen tegen. Ben je gek op vogels? Neem dan een kijkje in de volière en spot ze allemaal!
Tijdens de openingsuren houdt de speeltuinwachter de kinderen goed in de gaten. Wel zo prettig, dan kan jij ongestoord een kopje koffie of thee drinken in het speeltuingebouw.
De speeltuin is in 2019 nog helemaal vernieuwd, waardoor ook kinderen met een beperking zich hier uitstekend kunnen vermaken. Zo zijn er overal door de speeltuin verharde paden aangelegd en vind je er aangepaste speeltoestellen. Er is daarnaast ook een invalidentoilet aanwezig. Fijn!
Deze speeltuin is goedgekeurd door de speeltuinbende en ambassadeur van Het Gehandicapte Kind!
Zin om je bezoek te plannen? Klik voor meer info door naar de website via de websitebutton!
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Speeltuin Lammerenburg
Gerbrandystraat 73
4384 ND Vlissingen
Toon op kaart
Geschikt voor
Lijstjes voor Rotterdam
Toegankelijke inspiratie
Toegankelijke events in maart
In maart staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
De VeineDAGEN en ZiezoBEURS
Kom naar deze leuke en informatieve beurzen vol kennisuitwisseling voor mensen met een beperking!
Prikkelvriendelijk museumbezoek bij Discovery Museum
In alle rust ontdekken, beleven en leren in een prikkelvriendelijke museumomgeving bij Discovery Museum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wat zijn nu leuke lente-uitjes om te doen met kinderen?
De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes.... Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien en willen we weer graag naar buiten nu het - bijna - lente is. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Zó kies je een leuk vakantiekamp voor je kind!
Elk jaar duik ik er weer in: al die leuke vakantiekampen voor kinderen! Zo’n week vol met leuke activiteiten, plezier met andere kinderen en weer een stapje dichter bij zelfstandigheid.
Bij deze boerderijwinkels haal je heel veel lekkers!
Zelfgebakken brood en koek, mals vlees, romige kazen, verse zuivel, groente & fruit, pure honing en oud-Hollands snoepgoed… Bij deze boerderijwinkels in de regio geniet je van al het lekkers dat het boerenleven te bieden heeft!