Plaswijckpark: toegankelijk spelen
Klimmen, klauteren, springen, hollen, rollen en ravotten: het kan allemaal in het Plaswijckpark!
Ontwikkel je zintuigen, ontdek hoe het is om je fantasie erop los te laten, kom de apen na-apen en beleef de seizoenen. In Plaswijckpark kan iedereen plezier beleven.
In Dierenwijck is het een echte beestenboel. Aai de dieren en leer alles over vari’s, oehoe’s, alpaca’s en allerlei andere gave dieren. Sla een balletje bij de Minigolf of ga apie’s na-apen in de Apenspeeltuin. Test je vaartechnieken op de Vlottenvaart en lekker blubberen en banjeren in de Avonturenbeek!
Speelwijck is de beste wijk van het park om je helemaal rot te ravotten. Neem de Havenspeeltuin met spraypark: je wordt er gegarandeerd zeiknat! En in de verkeerstuin kan je als een doorgewinterde wegpiraat rondsjezen.
Wandelwijck is de relaxwijk van Plaswijckpark. Op de Picknickweide kan je languit in het gras liggen en heerlijk picknicken. Mocht je toch niet kunnen stilzitten maak dan een ritje met de rondvaartboot of een wandeling in het Rosarium of door de Engelse tuin.
Toegankelijkheid
Er zijn rolstoelen beschikbaar in het Plaswijckpark. Reserveer ze vooraf. In het restaurant bieden ze vegetarische opties aan en kunnen ze gluten-arme poffertjes en frikandellen bereiden. Ook de patat kan glutenvrij geserveerd worden in het Restaurant in de Heuvel.
Klik voor meer info over deze toegankelijke speeltuin op de websitebutton!
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Rotterdam
Toegankelijke inspiratie
Mega Wandel Marathon
Dit wandelfeest is Arnhem is een gezellige toegankelijke dag waar iedereen welkom is!
AUTSJ (4+)
Een voorstelling van Het Filiaal over omgaan met prikkels. Met weinig tekst, veel actie, dans en kungfu.
Toegankelijke events in april
In april staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.
Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie
Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.