Sisigma
Een webwinkel met verschillende sensorische informatieverwerking-producten.
Sigma van Sisigma staat voor Sensorische InteGratie Materialen en werd op 3 januari 1993 opgericht door Janneke Baas. Janneke Baas, (préverbale) logopedist, SI-therapeut en ervaringsdeskundige op het gebied van hoogbegaafdheid, bestelde voor die tijd verschillende SI-producten in Amerika om te gebruiken in haar praktijk. Collega’s raakten enthousiast over de mogelijkheden en wilden de producten graag van haar kopen. De volgende bestelling werd dan ook een stuk groter. Om de SI-producten te kunnen verkopen werd ‘Sisigma – Sensorische InteGratie Materialen’ opgericht.
Sisigma ontstond dus om tegemoet te komen aan de vraag naar materialen, die gebruikt kunnen worden om meer beweging in de therapie in te bouwen of een aantal voorwaarden spelenderwijs te oefenen, zonder dat het kind merkt waar het je om te doen is.
“SI-therapie werkt, zonder dat een kind het merkt!”
Een gedeelte van de aangeboden materialen is expliciet bedoeld voor het gebruik bij de therapie voor kinderen met problemen in de sensorische informatieverwerking. Maar ook als je gewoon leuk, actief speelgoed zoekt, waarmee het kind zelf aan de slag kan en waarmee gevarieerd kan worden, kun je uit dit materiaal een goede keuze maken.
Wil je meer informatie? Klik op de websitebutton om naar de website te gaan.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Rotterdam
Toegankelijke inspiratie
Prikkelarme familieavond in het Rijksmuseum
Geniet van de kunst in het Rijksmuseum tijdens een prikkelarme openstelling!
AUTSJ (4+)
Een voorstelling van Het Filiaal over omgaan met prikkels. Met weinig tekst, veel actie, dans en kungfu.
Toegankelijke events in april
In april staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.