Sisigma
Een webwinkel met verschillende sensorische informatieverwerking-producten.
Sigma van Sisigma staat voor Sensorische InteGratie Materialen en werd op 3 januari 1993 opgericht door Janneke Baas. Janneke Baas, (préverbale) logopedist, SI-therapeut en ervaringsdeskundige op het gebied van hoogbegaafdheid, bestelde voor die tijd verschillende SI-producten in Amerika om te gebruiken in haar praktijk. Collega’s raakten enthousiast over de mogelijkheden en wilden de producten graag van haar kopen. De volgende bestelling werd dan ook een stuk groter. Om de SI-producten te kunnen verkopen werd ‘Sisigma – Sensorische InteGratie Materialen’ opgericht.
Sisigma ontstond dus om tegemoet te komen aan de vraag naar materialen, die gebruikt kunnen worden om meer beweging in de therapie in te bouwen of een aantal voorwaarden spelenderwijs te oefenen, zonder dat het kind merkt waar het je om te doen is.
“SI-therapie werkt, zonder dat een kind het merkt!”
Een gedeelte van de aangeboden materialen is expliciet bedoeld voor het gebruik bij de therapie voor kinderen met problemen in de sensorische informatieverwerking. Maar ook als je gewoon leuk, actief speelgoed zoekt, waarmee het kind zelf aan de slag kan en waarmee gevarieerd kan worden, kun je uit dit materiaal een goede keuze maken.
Wil je meer informatie? Klik op de websitebutton om naar de website te gaan.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Rotterdam
Toegankelijke inspiratie
Kom samen schaatsen!
Kinderen met een fysieke beperking kunnen bij 19 ijsbanen in Nederland samen schaatsen deze kerstvakantie
Heerlijke wintervakantie
In de midwinter vertraag je in de aangepaste vakantiehuizen van het Ronald McDonald Kinderfonds.
Toegankelijke events in januari
In januari staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
4 x superleuke unicorn traktaties
Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!
Wat zijn leuke thema’s voor een kinderfeestje thuis?
Heb je een kinderfeestje te vieren en zoek je nog een leuk thema? Deze toffe verjaardagsfeestjes vier je lekker thuis, wel zo fijn! We verzamelden de leukste thema’s voor een thuisfeestje, je vindt ze hieronder.
21 x activiteiten waar je vrolijk van wordt
Zo rond half januari wil hij nog wel eens toeslaan: de winterdip. Daarom deze 21 tips voor vrolijke activiteiten waarmee je lachend de donkere dagen doorkomt. Je doet ze gewoon thuis, wel zo handig in tijden van lockdown. Kom maar op met die glimlach, schaterlach of slappe lach!