Paasontbijt in Diergaarde Blijdorp
Begin Eerste en Tweede Paasdag feestelijk met een uitgebreid ontbijt midden in de dierentuin!
Wil je Pasen dit jaar extra bijzonder beginnen? Kom dan ontbijten in Diergaarde Blijdorp en start je dag met een heerlijk en uitgebreid buffet, voordat je de dierentuin gaat ontdekken. Een perfecte combinatie van lekker eten en een gezellig familie-uitje!
Tijdens het Paasontbijt geniet je van een uitgebreid buffet met luxe broodjes, hartig en zoet beleg, roerei en gekookte eieren, gebakken flensjes, yoghurt, vers fruit, ontbijtgranen en fruitsappen. Natuurlijk zijn er ook koffie en thee om de ochtend compleet te maken.
Het ontbijt wordt geserveerd in restaurant De Terraszaal en is een heerlijke manier om samen met familie of vrienden Eerste en Tweede Paasdag te beginnen. Daarna kun je vol energie de dierentuin in om alle dieren van Blijdorp te bezoeken.
Het ontbijt vindt plaats van 08.30 tot 10.30 uur. Via de hoofdingang bij het Oceanium kun je de dierentuin al vanaf 08.00 uur betreden.
De prijs bedraagt €23,50 per volwassene en €14,00 per kind (3 t/m 12 jaar). Toegang tot de dierentuin is niet inbegrepen, dus als je geen abonnement hebt, moet je nog een dagticket reserveren.
Voor meer informatie, klik op de roze website button.
Benieuwd naar andere leuke activiteiten met Pasen, kijk in onze uitagenda!
Data:
- zondag 5 april 2026
- maandag 6 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Diergaarde Blijdorp
Blijdorplaan 8
3041 JJ Rotterdam
Openingstijden
Het ontbijt is van 08:30 tot 10:30 uurPrijs
Volwassenen: € 23,50* Kinderen van 3 t/m 12 jaar: € 14,00* Kinderen jonger dan 3 jaar: gratis (boek wel een gratis ticket i.v.m. de capaciteit en tafelindeling).Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wat zijn nu leuke lente-uitjes om te doen met kinderen?
De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes.... Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien en willen we weer graag naar buiten nu het - bijna - lente is. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Zó kies je een leuk vakantiekamp voor je kind!
Elk jaar duik ik er weer in: al die leuke vakantiekampen voor kinderen! Zo’n week vol met leuke activiteiten, plezier met andere kinderen en weer een stapje dichter bij zelfstandigheid.
10 kekke kinderwinkels in Gouda
Wij gaan altijd met veel plezier een dagje shoppen in het mooie en sfeervolle Gouda! Je scoort er de leukste kleding, cadeautjes en speelgoed bij unieke kinderwinkels in het centrum van de stad. We hebben onze favorieten je op een rijtje gezet. Veel shopplezier!