Paasbrunch & Paaslunch bij De Vreemde Vogel
Pasen bij De Vreemde Vogel in Rotterdam: leuke familielunch of -brunch en eierenspeurtocht voor de kids!
Pasen bij De Vreemde Vogel
Op Eerste en Tweede Paasdag kun je bij De Vreemde Vogel gezellig aanschuiven voor een uitgebreide Paasbrunch of Paaslunch. Een heerlijk en ontspannen uitje voor het hele gezin!
Tijdens het buffet geniet je van allerlei lekkernijen, zoals verschillende broodsoorten, warm en koud beleg, paasbrood, croissantjes, sandwiches en zoete traktaties. Daarnaast zijn er warme gerechten zoals aspergesoep, scrambled eggs met bacon, gegratineerde tomaat en quiche van prei. Ook zijn er luxe vis-, vlees- en kaassoorten, yoghurt met vers fruit en smoothies.
Voor de kids
Ook aan de jongste gasten is gedacht. Er is een apart kinderbuffet met onder andere wafels, mini croissantjes, belegde boterhammen, fruitsalade en knakworstjes in bladerdeeg.
En natuurlijk hoort bij Pasen ook eieren zoeken! De Paashaas heeft eieren verstopt rondom De Vreemde Vogel. Kinderen kunnen de gevonden eieren inwisselen voor heerlijke chocolade-eieren. Wie het gouden paasei vindt, wint zelfs een extra groot chocolade-ei.
Extra leuk: er worden live pancakes gebakken die je zelf kunt toppen met verschillende toppings.
Praktische info
De Paasbrunch vindt plaats van 10.00 tot 12.00 uur en de Paaslunch van 13.00 tot 15.00 uur. De eierenspeurtocht start om 11.30 uur en 14.30 uur.
De prijs bedraagt €39,50 voor volwassenen, €24,50 voor kinderen van 3 t/m 9 jaar en kinderen van 0 t/m 2 jaar eten gratis. Drankjes worden apart berekend.
Komen jullie ook langs met Pasen? Klik op de roze button voor meer info.
Ben je op zoek naar nog meer leuke uitjes? Neem een kijkje in onze Uitagenda.
Data:
- zondag 5 april 2026
- maandag 6 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
De Vreemde Vogel
Van Baerlestraat 252
3132 EK Vlaardingen
Openingstijden
5 en 6 april 2026. Brunch: 10.00-12.00 uur. Lunch: 13.00-15.00 uurPrijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wat zijn nu leuke lente-uitjes om te doen met kinderen?
De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes.... Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien en willen we weer graag naar buiten nu het - bijna - lente is. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Zó kies je een leuk vakantiekamp voor je kind!
Elk jaar duik ik er weer in: al die leuke vakantiekampen voor kinderen! Zo’n week vol met leuke activiteiten, plezier met andere kinderen en weer een stapje dichter bij zelfstandigheid.
Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!
Wat gebeurt er als je je kinderen opvoedt zonder schermen, zonder school en zonder regels? Wij waren bij de première van Captain Fantastic. Deze muzikale familievoorstelling van HNTjong en Het Nationale Theater zet je aan het denken. Over opvoeden. Over vrijheid. En over wat écht belangrijk is. Goed nieuws: vanaf nu tourt Captain Fantastic door heel Nederland. Ontdek waar ze spelen en stap samen dit buitengewone avontuur in.