De Papaver
De Papaver is een duurzaamheidscentrum waar je met je kinderen superleuke groene activiteiten kunt doen!
Let op: vanwege een verbouwing is De Papaver gesloten tot naar verwachting eind juni 2026. Gelukkig kun je wel een aantal buitenactiviteiten doen.
Leuke en leerzame natuuractiviteiten; daar zijn ze bij De Papaver in Delft in de Delftse Hout heel goed in!
Er is hier zoveel te zien, ontdekken en te beleven. Voor de kleintjes is een leuke speurtocht of kleurplaat natuurlijk al hartstikke leuk. Voor de grotere kids zijn er te gekke activiteitenpakketten.
Speel bijvoorbeeld samen natuurbingo of zwerfafval-bingo in de Delftse Hout. Geen gewone bingo met getalletjes, maar een kaart vol dingen die je in de natuur kunt vinden of met allerlei soorten afval. Krijg jij je kaart vol?
Meer van het water? Ga dan slootje vissen! De kinderen gaan op onderzoek uit in de sloot. Wat groeit er, wat zwemt er, hoe zien de diertjes er van dichtbij uit? Een tas boordevol ideeën en materialen om aan de slootkant aan de slag te gaan! Dit pakket is geschikt voor zowel jonge als oudere kinderen. Het meeste leven vind je van eind maart tot eind oktober.
Of maak je eigen knapzak en ga op een tocht door de Polder van Biesland en naar de Berg van Zegwaard. Kom je langs met jongere kinderen? Dan is het dierenvriendjespad perfect. Verder zijn er twee nieuwe vogelspeurtochten!
Je vindt De Papaver in de Delftse Hout, achter de IKEA Delft.
Ben je benieuwd wat je allemaal nog meer kunt doen en beleven bij De Papaver? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan.
Tip: kijk voor meer leuke uitjes in onze Uitagenda.
De Papaver
Korftlaan 6
2616 LJ Delft
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag 9.30 - 17.00 uurZondag 13.30 - 16.30 uur
Zaterdag gesloten
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sportieve uitjes met kids in Rotterdam
Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.
Mooie pluktuinen voor kinderen
Zin in een versgeplukt bosje bloemen? In het plukseizoen pluk je lekker zelf bloemen en groenten bij deze gezellige pluktuinen in de regio Rotterdam en daarbuiten! De kinderen kunnen hier op een heerlijk plukavontuur. Want bloemen groeien natuurlijk niet in de supermarkt of in een bloemenwinkel. Bonus: na dit uitje geniet je thuis van een mooi zelfgeplukt boeket.
Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!