Peuterfestival – Grote Afsluiter
Een feestelijke en actieve ochtend waar bewegen, spelen en ontmoeten centraal staat in Ahoy Rotterdam!
Tijdens de Peuterfestivals zijn er allerlei gezellige en actieve ochtenden voor peuters van 2 tot 4 jaar en hun ouders door heel Rotterdam!
Grootste Nijntje beweegfeest
Op vrijdag 16 oktober worden de Peuterfestivals feestelijk afgesloten op het grootste Nijntje beweegfeest in Ahoy Rotterdam. Tijdens deze grote afsluiter komen peuters, ouders en wijkpartners uit heel Rotterdam samen voor een ochtend vol spelen, bewegen en ontmoeten. Iedereen is welkom om deze bijzondere afsluiting mee te vieren.
Deelname is gratis. Je kunt gewoon binnenlopen, aanmelden is niet nodig.
Klik op de roze button voor meer informatie!
TIP: Bekijk onze Uitagenda voor meer toffe uitjes voor peuters!
Data:
- vrijdag 16 oktober 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Meer inspiratie
Feest op zondag: Wesak / Boeddha-dag
Ga creatief aan de slag rondom het bekende feest in Wereldmuseum Rotterdam!
Bunkerdag 2026
Unieke kans: Bekijk hoe een bunker er van binnen uit ziet tijdens de Bunkerdag!
De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen (6+)
Een theatershow gebaseerd op één van de meest verkochte kinderboekenseries in het Oude Luxor Theater!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek de 10 gaafste forten van Nederland!
Van Den Helder tot Maastricht zijn er forten, bunkers en vestingsteden. Zet deze kindermusea op je bucketlist voor een gaaf zomeruitje met het hele gezin.
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
10x te gekke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!