Zomer bij Toekomstmuseum GeoFort
Ontdek deze zomer planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!
Op dit spannende forteiland in Herwijnen staat alles in het teken van de toekomst van de planeet aarde. Je kunt hier het experiment aangaan met duurzame thema’s over klimaat, energie, water en afval. Deze zomervakantie is er hier weer van alles te doen, wat voor weer het ook is!
In de Kinderrondleiding Seinen & Geheimen stap je terug in de tijd met generaal Krayenhoff en ontdek je hoe mensen vroeger met elkaar communiceerden zonder smartphones of wifi! Of ga aan de slag met… de was! Tijdens Wassen zonder de waschvrouw! kruipen kinderen in de rol van soldaten en officieren en ontdekken ze hoe er vroeger zonder wasmachine werd gewassen op het forteiland.
Ook het GeoLab is open. Hier kunnen kinderen erop los experimenteren en onderzoeken. In de zomervakantie staan de thema’s energie en water centraal. Hoe kun je zelf duurzame energie opwekken en hoe houden we droge voeten?
Minecraft
In de vakantie kun je extra veel Minecraften. Er zijn twee verschillende workshops om uit te kiezen. Let op, reserveer vast een plekje, want het zit snel vol. Geen plek meer over? Het Minecraft Vossendoolhof, de Minecraft Speurtocht Heat Hunters en de andere Minecraftactiviteiten zijn ook superleuk deze zomer!
Speurtuin
In de unieke Speurtuin klim je over de touwen de bunker op, maak je in de zandbak ruimte voor het water, ontwerp je met houten planken je eigen doolhof en maak je van bamboestokken de grootste bouwwerken.
Warm weer? In de speurtuin kinnen kids lekker spelen met water. En binnen in het fort is het heerlijk koel. Regendag? Ook binnen is er meer dan genoeg te doen!
Klik voor meer info over dit toffe familie-uitje in de zomervakantie op de roze button.
In de zomervakantie (4 juli t/m 30 augustus) iedere dag geopend.
Toekomstmuseum GeoFort
Nieuwesteeg 74
4171 KG Herwijnen
Openingstijden
Klik door via de roze button naar de website voor de actuele openingstijden.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam
Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.
5 x bedankje voor lieve juffen en meesters
Het afgelopen jaar hebben de juffen en meesters héél hard gewerkt om de kids op school zo goed mogelijk voor te bereiden en te begeleiden naar het volgende jaar. Dat verdient een mooi meester- en juffencadeautje!
Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!