La Barre Dans Kamp!
Het vrolijkste danskamp van de zomer! Zomerdansweken met het thema Zomer Carnaval bij Dansstudio La Barre
Tijdens de zomervakantie organiseert Dansstudio La Barre weer de gezellige Zomerdansweken. Dit jaar staat alles in het teken van Zomer Carnaval! Kinderen van 5 t/m 11 jaar beleven een week vol dans, zang, theater, knutselen, spelletjes, uitstapjes en kleine voorstellingen.
Er is iedere dag iets nieuws te beleven en er wordt volop bewogen, ontdekt en samengewerkt. Een leuke en afwisselende vakantieweek waarin creativiteit, plezier en nieuwe vriendschappen centraal staan.
De Zomerdansweken vinden plaats in week 30, 31 en 35. Er is plek voor maximaal 24 kinderen per week, dus aanmelden op tijd is aan te raden.
Meer weten? Klik op de roze button om naar de website van La Barre te gaan.
Tip: ontvang je onze nieuwsbrief al? Meld je nu aan en je bent altijd op de hoogte van de leukste activiteiten!
Dansstudio La Barre
Bergse Linker Rottekade 319
3056 LL Rotterdam
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!
Mooie pluktuinen voor kinderen
Zin in een versgeplukt bosje bloemen? In het plukseizoen pluk je lekker zelf bloemen en groenten bij deze gezellige pluktuinen in de regio Rotterdam en daarbuiten! De kinderen kunnen hier op een heerlijk plukavontuur. Want bloemen groeien natuurlijk niet in de supermarkt of in een bloemenwinkel. Bonus: na dit uitje geniet je thuis van een mooi zelfgeplukt boeket.
Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!