Verhalen uit de Hoge Hoed: Prinses op de erwt (3+)
De mooiste sprookjes komen tot leven in deze vrolijke, interactieve voorstellingen bij Hofpleintheater
Voor de allerjongste theaterbezoekers brengen Stip en Stippel de mooiste sprookjes tot leven in de reeks Verhalen uit de Hoge Hoed. Deze muzikale en interactieve voorstellingen zitten vol fantasie, humor en speelplezier. Kinderen mogen meedoen, meezingen en helemaal opgaan in het verhaal. Een gezellige eerste kennismaking met theater voor iedereen vanaf 3 jaar.
Prinses op de Erwt
De koningin vindt het tijd om met pensioen te gaan. Maar eerst moet haar zoon trouwen met een échte prinses. Alleen… hoe weet je eigenlijk of iemand een echte prinses is?
De koningin bedenkt een bijzonder plan. Kandidaten moeten slapen op een enorme stapel matrassen, met helemaal onderaan een piepkleine erwt verstopt. Voel je die erwt nog steeds? Dan ben je volgens de koningin zonder twijfel een echte prinses!
Samen met Stip en Stippel ontdekken kinderen wie de echte prinses is. Verwacht een vrolijke voorstelling vol muziek, humor en verrassingen. Zelfs de erwt krijgt een bijzondere rol!
Prinses op de Erwt is te zien op 20 en 27 september en op 4 en 11 oktober 2026 in het Hofpleintheater in Rotterdam.
Bekijk alle speeldata en reserveer je tickets via de roze button!
TIP: Bekijk alle familie- en kindervoorstellingen in onze uitagenda!
20 & 27 september en 4 & 11 oktober
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen
Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.
De leukste kinderfeestjes voor kleuters
Vier je de verjaardag van je kleuter - wellicht voor het eerst - met een heus kinderfeestje en zoek je nog inspiratie? We hebben een aantal héle leuke kinderfeestjes voor je kleintje verzameld, met verschillende thema's maar wel geschikt voor kinderen in de leeftijd van 4 tot en met 6 jaar.
Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!
Is jouw kind in de zomermaanden jarig? Van klimmen in het bos tot speuren op de boerderij: wij verzamelden de leukste buitenfeestjes in en om Rotterdam, waar avontuurlijke kids hun energie volop kwijt kunnen!