Festival De Betovering: inclusief
Beleef hét Haagse kunstfestival voor kids in de herfstvakantie met veel aandacht voor toegankelijkheid!
Toegankelijk kunstfestival in de herfstvakantie
Van 17 t/m 25 oktober 2026 is het weer tijd voor Festival de Betovering. Zet het in je agenda en beleef een stapelgekke herfstvakantie. Wij kijken elk jaar weer uit naar dit festival.
Dit jaar is Festival de Betovering weer negen dagenlang een opeenstapeling van: te gekke theatervoorstellingen, bijzondere beeldende kunst, knallende muziek en fantastische workshops. Extra fijn: er is veel aandacht voor toegankelijkheid, zodat zoveel mogelijk kinderen kunnen meedoen.
Inclusief theaterfestival
Zo zijn er voorstellingen met een Nederlandse Gebarentaal-tolk of audiodescriptie, activiteiten met weinig of geen gesproken taal en voorstellingen die juist veel visuele of muzikale prikkels bieden. Op verschillende festivallocaties zijn bovendien prikkelarme ruimtes ingericht waar kinderen even tot rust kunnen komen. Zo kun je samen genieten en mooie herinneringen maken.
En deze mag je niet missen: Op 22 oktober Een Bruisend Feest – speciaal voor iedereen. Een dag vol creatieve workshops en beweging voor kinderen van 6 tot 12 jaar, met volop ruimte om op je eigen manier mee te doen.
Klik door via de roze button naar het volledige programma en reserveer je kaartjes!
Stichting De Betovering
The Hague
Openingstijden
17 t/m 25 oktober 2026Prijs
Zie website voor de prijs per activiteitLijstjes voor Rotterdam
Toegankelijke inspiratie
Inclusieve speelinstallatie RAUM
Een feestelijke afsluiting met inclusieve speelactiviteiten en een nieuwe inclusieve speelinstallatie!
Festival De Betovering: inclusief
Beleef hét Haagse kunstfestival voor kids in de herfstvakantie met veel aandacht voor toegankelijkheid!
Als eerste de leukste tips!
Volg ons op social media en ontvang gratis onze nieuwsbrief. Schrijf je snel in en laat je inspireren!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 bijzondere musea in en om Rotterdam!
Denk jij bij een museum meteen aan schilderijen en beelden? Dat kan natuurlijk, maar er zijn nog veel meer andere en soms héle bijzondere musea in de regio Rotterdam die óók superleuk zijn voor kids. Wij hebben de meest originele op een rijtje gezet. Stuk voor stuk een bezoek waard! Ga je mee?
10 kekke kinderwinkels in Gouda
Wij gaan altijd met veel plezier een dagje shoppen in het mooie en sfeervolle Gouda! Je scoort er de leukste kleding, cadeautjes en speelgoed bij unieke kinderwinkels in het centrum van de stad. We hebben onze favorieten je op een rijtje gezet. Veel shopplezier!
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!