Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Gepubliceerd op 5 februari 2026

Soms kijk je samen iets op tv en voel je meteen: dit is bijzonder. All You Can Eid is zo’n serie. Warm, spannend en verbindend, en perfect om samen met je kinderen te kijken en daarna nog even door te praten aan tafel.

All You Can Eid: samen kijken!

Vanaf zaterdag 14 februari t/m 14 maart zie je elke week om 18.35 uur op NPO Zapp (NPO 3) de nieuwe afleveringen van All You Can Eid. Als moeder raakte ik meteen gegrepen door het verhaal van de elfjarige Imani. Ze kijkt uit naar haar allereerste ramadan, maar ondertussen staat alles wat vertrouwd is op losse schroeven. Het familiebedrijf, een patisserie vol zoete herinneringen, dreigt te worden verkocht en een mysterieuze inbraak zorgt voor spanning.

Wat deze serie zo fijn maakt om samen te kijken, is de mix van avontuur en gevoel. Je ziet hoe vriendschap groeit, hoe een familie elkaar weer vindt en hoe bijzonder die ramadanperiode eigenlijk is. Net zoals kerstseries in december, voelt All You Can Eid als een moment om even bewust samen te zijn. Op de bank, met z’n allen.

👉 Benieuwd geworden? Deze link opent in een nieuwe tab

Een serie die verbindt en herkenning geeft

Ramadan draait om saamhorigheid, reflectie en aandacht voor elkaar. Dat voel je in elke aflevering. Samen met haar vriendin Damla, haar broer Sami en zijn vriend Hidde doet Imani er alles aan om haar familie én deze bijzondere maand te redden. De cast – met onder andere Lunah Tallou, Mamoun El Younoussi en Birgit Schuurman – maakt het verhaal levensecht en toegankelijk voor het hele gezin.

Wat ik mooi vind: deze serie laat kinderen kennismaken met een traditie die voor meer dan een miljoen mensen in Nederland heel belangrijk is, zonder uitleggerig te worden. Gewoon door mee te leven met een liefdevolle familie. Dat zorgt voor herkenning én nieuwe gesprekken aan tafel (ja, dat gebeurt echt).

 

Een toffe tip, die ik graag met je deel. Wij zijn altijd op zoek naar momenten om écht samen te zijn. Met een zwak voor series en verhalen die gesprekken op gang brengen en gezinnen dichter bij elkaar brengen. Ik deel graag tips die niet alleen leuk zijn om te doen of te kijken, maar ook iets losmaken – bij kinderen én bij ouders.

Ik ben benieuwd wat jullie ervan vinden!

 

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

Springen, stuiteren & lasergamen: kinderfeestje bij Jump-010

Toen Zita, de dochter van onze Kidsproof-reporter, 7 jaar werd, wilde ze een feestje om nooit te vergeten. En dat is gelukt! Haar feestje bij Jump-010 in Rotterdam was één groot avontuur vol energie, plezier en verrassingen.

9 keer creepy Halloween snacks

Kidsproof-collega Annemarie woonde een tijdje in Amerika, waar ze natuurlijk volop meedeed aan de Halloween-festiviteiten!

Spannende Halloween-uitjes met kinderen in de regio Rotterdam

Het is volop herfst en dat betekent… pompoenen, spinnendraad en griezelige gezelligheid. 31 oktober is het weer Halloween! In en om Rotterdam is er van alles te doen voor kleine spoken en stoere heksen. Trek die verkleedkleren uit de kast en beleef samen een spannende dag.

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Favoriete uitjes & adressen

Spellenweek in het Maritiem Museum

Blend

Een goochelaar met lege handen

Boerderij De Blijde Wei

Halloween Disco in Barendrecht

Voetjebal Rijnmond

Meer inspiratie

Berend Boekenvreter (4+)

Een warme, grappige en ontroerende poppenvoorstelling bij Theater Zuidplein

Feest op zondag: Halloween / Sint Maarten

Ga creatief aan de slag rondom het bekende feest in Wereldmuseum Rotterdam!

Spellenweek in het Maritiem Museum

Een weekend vol spellen in het Maritiem Museum

Een goochelaar met lege handen

Bij All before death is life (8+) bij Maaspodium loopt van alles anders dan verwacht!

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!