Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City

Gepubliceerd op 15 september 2024

Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe NetVenturepark. Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.

Op een zonnige zondagmiddag gingen we met 8 kinderen de 10e verjaardag van mijn jongste dochter Elianah vieren. We waren nog nooit bij Adventure City geweest. Bij binnenkomst werden we hartelijk ontvangen en stond er een eigen tafel voor ons klaar. 

Al snel bleek dat je hier, met alle activiteiten die er te doen zijn, mákkelijk een hele middag onder de pannen bent. Binnen en buiten zijn er uitdagende klimparcoursen en ziplines. Ook kun je wandbeklimmen én de nieuwste attractie beleven: het NetVenturepark! We mochten alle onderdelen doen, dus de meiden waren de hele middag zoet.

NetVentures

We begonnen met het NetVenturepark. In de grote netten kun je volop klimmen, lopen, rennen en springen. Via de netten kun je van buiten naar binnen lopen en andersom. 

Alle kids vonden de netten het allerleukste, want binnenin is het een walhalla aan klimactiviteiten. Er liggen grote ballen en er is een gedeelte waar ze een ballenbak hebben gecreëerd. Er is ook een voetbalveld en een doolhof op hoogte. Wel raadzaam om je schoenen uit te doen, want het is nogal een uitdaging om die terug te vinden als ze uit vallen!

Binnen en buiten klimmen

Na het netavontuur gaan de kids klimmen. Als je gaat wandbeklimmen of het klimadventure in gaat, krijg je binnen de klimspullen aangereikt en volgt buiten de uitleg. Daarna gaan we eerst binnen wandklimmen. Leuk en goed te doen, ook voor de kleinere kinderen. Met een beetje hulp om de karabijn aan te sluiten en af te halen – dat blijkt best lastig – kunnen ze het prima!

De parcoursen van het klimadventure beslaan het grootste gedeelte van Adventure City. Klimmen kan hier zowel binnen als buiten en er zijn veel levels met oplopende uitdagingen. Niet elk parcours is passend voor elke leeftijd of lengte, maar voor alle niveaus is er wel een route. Soms is het wel even zoeken voor welke lengte en/of leeftijd het parcours geschikt is, dat wordt soms niet of niet goed aangegeven.

Feestarrangement met eten en drinken

Van tevoren hadden we een tijdstip afgesproken voor het eten – patat met snack – waarbij we konden kiezen uit kipnuggets, frikadel, kroket, kipcorn en kaassoufflé. Genoeg keus en ook echt lekker! Fijn is ook dat als het drinken op is, je de kannen opnieuw kunt laten vullen.

Al met al was het een hele zeer geslaagde middag. Adventure-cijfer van de jarige: een dikke 8! 

Je kunt hier dus gegarandeerd een topfeestje houden:

  • Je kan er echt veel doen en geschikt voor diverse leeftijden
  • Het ziet er vrolijk en kindvriendelijk uit en ook het personeel is heel vriendelijk
  • Snacks en patat zijn lekker en je kunt onbeperkt drinken halen
  • Veel levels in het klimgedeelte buiten
  • Het NetVenturepark vonden de kleinere EN oudere kinderen het allerleukst!

Ook een kinderfeestje boeken? Kijk voor meer informatie en de verschillende arrangementen op de website van Adventure City Deze link opent in een nieuwe tab!

Naar de website

Deel deze blog:

Deel via e-mail

Lees ook:

2025 Blog Rotterdampas jongen zonder tekst

Doe leuke dingen en verzamel plezier met Rotterdampas

Gratis of met korting heel veel leuke dingen doen. Dat doe je met de Rotterdampas. Dé manier om er met het gezin voordelig op uit te trekken. Het nieuwe Rotterdampasjaar is weer gestart en dat betekent: heel veel leuke uitjes, heel veel korting en dus heel veel plezier!
Lees meer
blog nieuwsbrief voorjaarsvakantie 2025

VOORJAARSVAKANTIE! Leuke uitjes met kinderen in de regio Rotterdam

Trek er met de kids op uit in de vakantie! Er is véél te zien, doen en beleven in de regio Rotterdam! Toffe musea, leuke theatervoorstellingen, een vrolijk circusfestival en nog veel meer. Lees hieronder alle tips voor de leukste uitstapjes en check onze uitagenda voor nog meer tips.
Lees meer

Valentijnsdag met kids

Op zoek naar originele of creatieve cadeautjes? Wij hebben een paar leuke tips & ideeën voor je verzameld!
Lees meer

Voorleestips. Zo wordt voorlezen nóg leuker!

Voorlezen is niet alleen goed voor de taalontwikkeling van je kind, het is ook nog eens leuk om te doen. En met deze tips wordt het helemaal een feestje!
Lees meer

21 x activiteiten waar je vrolijk van wordt

Zo rond half januari wil hij nog wel eens toeslaan: de winterdip. Daarom deze 21 tips voor vrolijke activiteiten waarmee je lachend de donkere dagen doorkomt. Je doet ze gewoon thuis, wel zo handig in tijden van lockdown. Kom maar op met die glimlach, schaterlach of slappe lach!
Lees meer

De Gorgels op de planken

Onze Kidsproofblogger was samen met haar gezin bij de première van de voorstelling De Gorgels in het oude Luxor Theater. De Gorgels is een familievoorstelling naar het gelijknamige kinderboek van Jochem Myjer. Wat zij ervan vonden? Je leest het hier!
Lees meer

Zo krijg je de mooiste schoolfoto’s

De basisschooltijd is een bijzondere periode. Zó mooi om van elk jaar van je kind op de basisschool een écht leuke schoolfoto te hebben voor later!

Bij Sgoolfotografie doen ze dat, samen met leerkrachten én ouders. Zo krijg je écht leuke schoolfoto's. Lees even door tot het einde om te zien hoe je via Sgoolfotografie bovendien kans maakt op een Donald Duck-abonnement!
Lees meer
Kinderfeestje thuis meisje met ballonnen

Wat zijn leuke thema’s voor een kinderfeestje thuis?

Heb je een kinderfeestje te vieren en zoek je nog een leuk thema? Deze toffe verjaardagsfeestjes vier je lekker thuis, wel zo fijn! We verzamelden de leukste thema’s voor een thuisfeestje, je vindt ze hieronder.
Lees meer