Blogs & inspiratie
Kletspraat Halloween! Kletsen over griezelen en meer
Gepubliceerd op 15 oktober 2025
Lekker griezelen met Halloween, wij zijn er gek op. En wat valt er veel over te kletsen! Met de Kidsproof Kletspraat Halloween klets je uren vol met je kids. Met leuke vragen over spookhuizen, verkleedpartijen, traktaties en nog veel meer griezeligs.
Waar is jouw kind bang voor? En wie is eigenlijk de stoerste van de familie? Welke griezelfilms kennen jullie allemaal? Deze en meer leuke vragen vind je in de Kidsproof Kletspraat Halloween.

Lees ook:
Alle blogs
Kidsproof reporter was bij de voorstelling Zeg maar dag in Maaspodium
Onze Kidsproof reporter ging met haar kinderen op een zonnige dag naar het Maaspodium in Rotterdam en werd daar meteen verrast door de fijne sfeer. Terwijl zij lekker neerplofte op het terras, doken de kids enthousiast op een leuke activiteit. Nog vóór de voorstelling Zeg maar dag (4+) begon, zat iedereen al helemaal in de sfeer. Wat volgde raakt je onverwacht - herkenbaar en soms even slikken.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.Favoriete uitjes & adressen
Meivakantie bij GeoFort
Pretty in Pink in Keizerswaard
Meivakantie in Wereldmuseum Rotterdam
Kids Club en rondleiding op ss Rotterdam
Jumpen in de meivakantie
Circusstad Festival
Waarom een Rotterdampas?!
Kidsactiviteiten Belasting en Douane Museum
Binnen én buiten klimmen bij Adventure City
Meivakantie in het Maritiem Museum
Tafiti – Dwars door de woestijn
Koning van Katoren (6+)
Meer inspiratie
AUTSJ (4+)
Een beeldende voorstelling vol actie, dans en kungfu, te zien bij Maaspodium Rotterdam
De nieuwste familiefilms bij Pathe
Al jouw filmhelden beleven nieuwe avonturen; deze lente in de bioscoop!
Nationale Kinderherdenking 2026
Sta samen stil bij vrijheid tijdens de Nationale Kinderherdenking, live uitgezonden vanuit Madurodam.
Ga naar Gouda in de meivakantie
Gouda heeft zo veel leuks te bieden! Ontdek welke toffe activiteiten je hier kunt doen met VVV Gouda.
Naar het circus
Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!
Het langste Blotevoetenpad van Nederland!
Ontdek dit unieke parcours in de natuur. Een origineel (en gratis!) uitje!
Meivakantie bij Portlantis
Uitdagend, interactief en leerzaam dagje uit in de haven van Rotterdam! Met extra vakantie-activiteiten.