

Blogs & inspiratie
Lieve DIY-ideetjes voor Moederdag
Gepubliceerd op 1 mei 2024
Het is bijna Moederdag. Voor mij als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete Moederdag-verrassingen.

Tips voor een tof Moederdag-ontbijtje
Moederdag begint natuurlijk met een ontbijtje op bed. Naast een glas verse jus d’orange en een gekookt eitje zijn deze aardbeientorentjes van brood en aardbeien leuk om te maken. Schrijf iets liefs op het hartje bovenop. Dat vinden alle mama’s goed wakker worden hoor! En voor bij de thee of koffie zijn een zelfgemaakte hartencake met chocolade topping en versieringen of cupcakes met bloemetjes topping natuurlijk een hit. Versier met wat jullie mooi en lekker vinden, dan wordt het vast iets moois!
Ideeën voor Moederdag-knutsels
In de loop van de jaren heb ik heel wat leuke knutsels cadeau gekregen op Moederdag. Favoriet waren deze bosjes bloemen. De een is gemaakt met papieren bloemen en rietjes als steeltjes, de andere met bloemetjes van pijpenragers. Je kunt natuurlijk precies die kleuren gebruiken die je mooi vindt en ook de vorm en het aantal kun je zelf kiezen. Doe ze in een leuk vaasje of potje en je hebt een schattig cadeautje.
En wat het natuurlijk altijd goed doet, zijn knutsels met hartjes. Je kunt er de leukste dingen mee verzinnen. Zelf ben ik fan van het versierde sieradenkistje in de vorm van een hartje. Ik weet dat je zulke doosjes kunt kopen bij speelgoedwinkels en winkels met knutselspullen (Action, Zeeman, Hema etc). Verven, beplakken en klaar. Ook de hartenhanger is een schatje. Op ieder hart schrijf je een lieve boodschap. En tot slot het hartenlichtje. Heel mooi met een waxinelichtje erin. Als je even doorklikt via de groene linkjes vind je een stap voor stap werkbeschrijving, maar ik kan je vertellen, ingewikkeld is het niet.
Eropuit met Moederdag in de regio Rotterdam
Er zijn natuurlijk veel meer leuke ideeën om mama mee te verrassen. Wat dacht je van een dagje uit met het elkaar? Check deze leuke moederdag-uitjes in de regio Rotterdam Deze link opent in een nieuwe tab voor het hele gezin!
Lees ook:
Alle blogs

8 tips voor een tof teamuitje
Het sportseizoen loopt zo’n beetje ten einde. Tijd om met je team iets tofs te gaan doen! Zoek je nog een leuk teamuitje? Bij deze adresjes hebben jullie het zeker naar je zin!
Met korting naar World of Dinos in de Van Nelle Fabriek!
Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.
Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!
Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.Meer inspiratie

Kindercarnaval en parade
Maak je eigen hoofdtooi, loop mee in de Kinderparade en leer alles over Zomercarnaval!
TOOST Foodtruck Festival
TOOST Festival: Eet, Drink, Dans en Vermaak - Het ultieme zomerfeest voor jou en je gezelschap!
CUTE
Duik in de wereld van schattigheid bij de tentoonstelling CUTE in de Kunsthal