Blogs & inspiratie
Superleuke kindvriendelijke restaurants in en om Rotterdam
Gepubliceerd op 30 november 2024
Met het hele gezin uit eten? Niets fijners als de kids het dan ook naar de zin hebben! We hebben een aantal superkindvriendelijke eetadresjes voor je op een rijtje gezet!
Breakfast in Rotterdam HQ

In de leuke vintage furniture shop Spullen voor in je huis vind je het gezellige Breakfast in Rotterdam HQ Deze link opent in een nieuwe tab. Onder het motto ‘Ontbijt kan altijd’ kun je hier de hele dag terecht voor een van de heerlijke ontbijtjes met klinkende namen als Un-beet-able hummus en Honey Brie. En welk kind wil nou niet een Fruit Jungle of Mr. Bear op zijn bordje! Ook heel kidsproof: de babycinno! Kids vermaken zich bovendien prima in de leuke speelhoek!
Bij Supermercado Deze link opent in een nieuwe tab vind je geen kroket of pannenkoek op de kaart. Uit de swingende Latijns-Amerikaanse keuken komen heerlijkheden als empanada’s, ceviche en zalm of ribeye van de houtskoolgrill. Voor de kids zijn er kleine hapjes zoals mini-taco’s en nachos, maar ook gegrilde kip en salchicha. Zijn de kleintjes uitgegeten? Dan kunnen ze volop spelen in de leuke Mini Mercado.
Gezelligheid en genieten staan voorop bij Juffrouw van Zanten Deze link opent in een nieuwe tab! En dat zie je in alles terug, van de inrichting en de bediening tot de menukaart. Kids kunnen hier uit losse ingrediënten zelf hun menu samenstellen. Ook heel fijn: ze kunnen aan tafel spelen uit de speciale speelbak! De vestiging in Kralingen heeft ook nog een speelhoek, in West vind je een kleine tuin met speelgelegenheid.
Na een heerlijke wandeling in het Bergse Bos schuif je bij Lake House Deze link opent in een nieuwe tab aan voor lunch, diner of een bite! Op het kindermenu staan o.a. kidsburgers, kibbeling en een Punky ijsje toe. En dan door naar de toffe speeltuin buiten! Extra leuk: op beide kerstdagen kunnen kinderen in de kinderkerst-zaal knutselen onder toeziend oog van geschoolde nanny’s én krijgen ze een leuk cadeautje mee!
De Beren Bleiswijk Deze link opent in een nieuwe tab

Hier vindt iedereen iets lekkers op de kaart! Naast een uitgebreide lunchkaart kun je bij De Beren Bleiswijk Deze link opent in een nieuwe tab ‘s avonds terecht voor o.a. een fijne steak, saté of spare ribs. De kids smullen van hun kinderburger, pasta of ribbetje. Als ze uitgegeten zijn, verdwijnen de kids naar boven, waar een groot speeltoestel staat en waar ze Disney-tv kunnen kijken! Hierboven kan ook worden gegeten. Ideaal voor een kinderfeestje!
Nog veel meer leuke kindvriendelijke eetadresjes vind je in onze categorie Uit eten Deze link opent in een nieuwe tab!
Lees ook:
Alle blogs
10 kekke kinderwinkels in Gouda
Wij gaan altijd met veel plezier een dagje shoppen in het mooie en sfeervolle Gouda! Je scoort er de leukste kleding, cadeautjes en speelgoed bij unieke kinderwinkels in het centrum van de stad. We hebben onze favorieten je op een rijtje gezet. Veel shopplezier!
Wat zijn nu leuke lente-uitjes om te doen met kinderen?
De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes.... Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien en willen we weer graag naar buiten nu het - bijna - lente is. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Zó kies je een leuk vakantiekamp voor je kind!
Elk jaar duik ik er weer in: al die leuke vakantiekampen voor kinderen! Zo’n week vol met leuke activiteiten, plezier met andere kinderen en weer een stapje dichter bij zelfstandigheid.Meer inspiratie
Apollo (6+)
Een muzikale reis naar de maan. Durf jij mee naar het onbekende?
Om de hoek woont een struik
Een zelfgebouwde miniatuurstad komt tot leven in deze voorstelling voor 6+
Hot Wheels Stunt Show – live in Rotterdam Ahoy
Een spectaculair familie-uitje in de meivakantie!


