Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Kindvriendelijke restaurants in de regio Rotterdam

Gepubliceerd op 22 mei 2024

Met de kids uit eten? Bij deze adresjes zijn ze meer dan welkom!

Picture this: je jongste zet het op een krijsen omdat hij niet uit z’n stoel mag, je middelste gebruikt het restaurant als renbaan en je oudste zegt om de 10 minuten verveeld: ‘mam, wanneer gaan we naar huis?’. De nachtmerrie van iedere ouder die met de kids uit eten gaat. Gelukkig zijn er steeds meer kindvriendelijke restaurants waar kids meer dan welkom zijn. Die niet alleen kinderstoelen hebben, maar ook een aparte kinderkaart, kleurplaten, een speelhoek en soms zelf een oppas! Of waar de kids zelf aan de slag mogen met koken! Kortom: waar zij het ook naar hun zin hebben. Zij blij, jij blij!

Zo kun je bij Parqiet Deze link opent in een nieuwe tab midden in het park bij de Euromast met het hele gezin genieten van een (h)eerlijke lunch. Bij mooi weer zit je op het fijne terras en kunnen de kids lekker in het park spelen.

Ook een fijn (ontbijt- en) lunchadres met kids is restaurant Picknick Deze link opent in een nieuwe tab. Zoals de naam al zegt, hier kun je ook een picknickpakket samen laten stellen en meenemen naar het park! Kleedje mee en klaar.

In het gezellige Café Croos Deze link opent in een nieuwe tab kun je genieten van een snelle lunch. Of een uitgebreide, want de kids vermaken zich ondertussen prima in de CROOSt-hoek boordevol speelgoed én een kinderkeuken.

Midden in de natuur ligt zorgboerderij De Buytenhof Deze link opent in een nieuwe tab, waar de voormalige aardappelkoeling nu een theeschenkerij is. Proef vooral ook de zelfgebakken taarten en cakes! En de kids? Die zijn te vinden in de pluktuin, bij de boerderijdieren, in de speeltuin of ze helpen de boer!

Voedselproductie midden in de stad: bij stadsboerderij Uit Je Eigen Stad Deze link opent in een nieuwe tab kun je het voedsel en de productie zien, ervaren én proeven. Er is een akker, tunnelkassen en een kippenhouderij. Regelmatig zijn er ook superleuke kinderactiviteiten!

Bij Kenny Koken Deze link opent in een nieuwe tab mogen de kids zelf aan de slag. Pizza beleggen, patat snijden, koekjes steken en zelf limonade pakken, ze zijn lekker bezig terwijl jij op je gemak heerlijk kunt eten. 

Niet alleen pasta vind je bij de Pasta Kantine Deze link opent in een nieuwe tab, ook hebben ze heerlijke salades én een lekker kindermenu. Handig: je kunt kiezen voor halve porties, zodat je meerdere gerechten kunt combineren! Bord niet leeg? Dan krijg je het restje onder het mom van ‘een bakje voor de buren’ gewoon mee naar huis!

Amerikaans-Italieaans restsurant Spazio Deze link opent in een nieuwe tab is nog zo’n topplek, gelegen pal naast de taxibaan van Rotterdam Airport. Je kunt de voorbij taxiënde vliegtuigen bijna aanraken! Naast vliegtuigen spotten kunnen de kids kleuren en buiten spelen in de speeltuin. Het terras is heerlijk in de zomer, hier zie en hoor je de vliegtuigen nog beter! Wel zwaaien naar de piloten, he?

Middagje eropuit?

Een partijtje bowlen, midgetgolfen of varen bij De Theetuin Deze link opent in een nieuwe tab sluit je af met een heerlijk diner. Bijvoorbeeld met gourmetten, tafelgrillen of een buffet. Heel leuk om met de kids te doen is Icefondue, waarbij je met stikstof ijstappas maakt! Cool!

Niet alleen voor een lekkere lunch of diner kun je bij Abel. Deze link opent in een nieuwe tab terecht, ook kun je er golfen, wandelen en klimmen in een heus klimbos. Voor de kleintjes is er bij het Grand Café een speeltuintje. Het terras is een aanrader!

Nog meer eetadresjes waar de kids zich niet zullen vervelen vind je hier Deze link opent in een nieuwe tab.

Veel plezier en eet smakelijk!

Lees ook:

Alle blogs

Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam

Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.

Tips voor een goed begin van het schooljaar

Alweer een beetje gewend aan de dagelijkse beslommeringen aan het begin van het nieuwe schooljaar? Ook de nieuwe sport- en muzieklessen beginnen weer en de eerste kinderverjaardagen worden ingepland. Daarom hieronder een aantal tips voor leuke clubjes, toffe kinderfeestjes en meer om het schooljaar goed te beginnen.

6 x pannenkoeken smullen in en om Rotterdam

Welk kind houdt er niet van: pannenkoeken! Geen zin om zelf te bakken? Wij hebben een paar gezellige adresjes in de regio Rotterdam verzameld waar je heerlijke pannenkoeken kunt smullen:

7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam

Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je! 

Favoriete uitjes & adressen

Escape Room kinderfeestje

Kinderfeestje Plons! De toekomst van de zee

Feest op zondag: Midherfstfestival

Feestje bij de Mariniers

Burendag Rotterdam Airport

Theater- en musicalles

Hollywood Entertainment Center

Feestje bij Villa Zebra

Het verdwenen Meesterwerk | Kinderconcert

Le Marie Marché Katendrecht

Meer inspiratie

Super Sunday in Spinozapark

SUPER SUNDAY: street art, muziek & workshops

Buurthotel doet mee aan Burendag!

Neem een kijkje achter de deuren van verschillende buurthotels in Rotterdam tijdens Nationale Burendag

Le Marie Marché Katendrecht

Een sfeervolle Franse markt met lekkers en muziek. Kom ook gezellig rondstruinen op het Deliplein!

Burendag Rotterdam Airport

Beleef een onvergetelijke dag met het hele gezin op de Burendag van Rotterdam The Hague Airport!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!