Naailes voor kids!
Zelf je eigen kleding ontwerpen en maken? Word een echte ontwerper met de cursus bij Modelessen!
Hoe cool zou het zijn als je straks in je eigen ontworpen en gemaakte kleding naar school kunt. Bij Modelessen verzorgen ze iedere vrijdagmiddag een cursus kleding maken voor kids tussen de 8 en 14 jaar oud.
Als jonge ontwerper in spé leer je spelenderwijs kleding maken. Van het maken van een sjaal, tot het naaien van een eigen ontwerp rok of shirt, je kunt het tijdens deze cursus allemaal leren.
Interesse? Voor meer informatie of het aanmelden, check de website door op de roze button ‘Naar website’ te klikken!
Volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!
Modelessen
Rotterdam
Openingstijden
Elke vrijdag van 16.00 - 17.00 uurPrijs
€ 31,- per maand
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Surfkids surfclub
Surfkids Surfclub: elke zondag surfen voor kinderen vanaf 7 jaar, voor zowel beginners als gevorderden!
DJ Kids
Leer de beginselen van het draaien als een echte DJ met DJ Kids!
Bricks and Robots
Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam
Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!
Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.