Rowic
Leren basketballen? Kom sporten bij basketbalvereniging Rowic in Dordrecht!
Wil je graag leren basketballen? Bij Rowic kunnen kids onder de 10 jaar al trainen in een gemengd team. Voor kids die ouder zijn, zijn er jongensteams en meisjesteams.
Voor wie twijfelt is het mogelijk om drie keer een proefles te volgen. Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste uitjes en activiteiten met Pasen voor kinderen
Met de kinderen eropuit met Pasen? Wij weten nog wel een aantal leuke adresjes en activiteiten! Van fijne plekken voor een paasontbijt of -brunch met de familie tot eierfeest. Check ook onze tips waar je kids paaseieren kunnen zoeken in de regio Rotterdam.
24 x pimp je paasei zonder verf!
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken. Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!
1 april: 10 grappen om kids (of ouders) voor de gek te houden
1 april komt eraan! Je kinderen in de maling nemen moet af en toe kunnen... en deze grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu te slim af zijn?