Rowic
Leren basketballen? Kom sporten bij basketbalvereniging Rowic in Dordrecht!
Wil je graag leren basketballen? Bij Rowic kunnen kids onder de 10 jaar al trainen in een gemengd team. Voor kids die ouder zijn, zijn er jongensteams en meisjesteams.
Voor wie twijfelt is het mogelijk om drie keer een proefles te volgen. Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
ToBe cursussen voor kids in 2026
De leukste clubjes op het gebied van dans, kunst, muziek en theater vind je bij ToBe.
Surfkids surfclub
Surfkids Surfclub: elke zondag surfen voor kinderen vanaf 7 jaar, voor zowel beginners als gevorderden!
DJ Kids
Leer de beginselen van het draaien als een echte DJ met DJ Kids!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!
Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!