Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemles in De Louwert

De juiste zwemles voor je kind vind je bij Zwembad De Louwert!

Zwemles voor kids

Zoek je de juiste zwemles voor je kind? Bij De Louwert heb je meerdere goede mogelijkheden. Zo is er de reguliere zwemles, zwemles in de zomervakantie of een Turbocursus. Je bepaalt zelf hoe snel jouw kind het Zwem-ABC en de Nationale norm zwemveiligheid behaalt. 

Benieuwd wat de verschillende lessen inhouden? Voor meer informatie klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Zwembad De Louwert

Hoge Kade 70

3341 BE Hendrik-Ido-Ambacht

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Zwembad De Louwert

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gave schaatsbanen in de regio!

Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!

Mjam! 13 originele ideeën voor warme chocolademelk

Denk jij bij winters weer ook aan kou, gure wind én warme choco? Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd! Tip: laat de kids zelf hun favoriet kiezen én maken. 

Zo maak je zelf sneeuw!

Wist je dat je heel eenvoudig zelf sneeuw kunt maken met een paar huis-, tuin- en keukenspullen? Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!

Thuis op wintersport!

Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief