Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Beatrixpark Schiedam

Wandelen, spelen, sporten en lekker eten en drinken, het kan allemaal in het Beatrixpark in Schiedam!

Beatrixpark Schiedam is een heerlijke plek voor wie er even uit wil. Het heeft speelweiden, veel wandelpaden, een heemtuin, kinderboerderij en een speeltuin. Voor ieder wat wils!

Ga op avontuur in Fort Drakensteijn. Hier vind je onwijs spannende speeltoestellen die zo gebouwd zijn dat ook kinderen met een handicap er plezier kunnen beleven. Even uitgespeeld? Neem dan een kijkje bij de verschillende dieren van Kinderboerderij ’t Hoefblad.

Voor meer info klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Meer inspiratie

Ontdek Villa Zebra

Ontdek een uniek kunstuitje en kunstlaboratorium speciaal voor kinderen!

Bewandel de bunkerroute!

Ben je geïnteresseerd in de Tweede Wereldoorlog? Bewandel dan eens de Bunkerroute in Goeree-Overflakkee!

Weizigt

Kom ontdekken, leren en recreëren in Duurzaamheidscentrum Weizigt!

Binnenkort geopend: Bounce Valley Ridderkerk

20 mei opent er een geweldig nieuw springkussenpark in Ridderkerk

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x te gekke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

Ontdek de 10 gaafste forten van Nederland!

Van Den Helder tot Maastricht zijn er forten, bunkers en vestingsteden. Zet deze kindermusea op je bucketlist voor een gaaf zomeruitje met het hele gezin.

Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team

Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief