Beatrixpark Schiedam
Wandelen, spelen, sporten en lekker eten en drinken, het kan allemaal in het Beatrixpark in Schiedam!
Beatrixpark Schiedam is een heerlijke plek voor wie er even uit wil. Het heeft speelweiden, veel wandelpaden, een heemtuin, kinderboerderij en een speeltuin. Voor ieder wat wils!
Ga op avontuur in Fort Drakensteijn. Hier vind je onwijs spannende speeltoestellen die zo gebouwd zijn dat ook kinderen met een handicap er plezier kunnen beleven. Even uitgespeeld? Neem dan een kijkje bij de verschillende dieren van Kinderboerderij ’t Hoefblad.
Voor meer info klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!
Mooie pluktuinen voor kinderen
Zin in een versgeplukt bosje bloemen? In het plukseizoen pluk je lekker zelf bloemen en groenten bij deze gezellige pluktuinen in de regio Rotterdam en daarbuiten! De kinderen kunnen hier op een heerlijk plukavontuur. Want bloemen groeien natuurlijk niet in de supermarkt of in een bloemenwinkel. Bonus: na dit uitje geniet je thuis van een mooi zelfgeplukt boeket.
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!