Erasmus Experience (10+)
Chat met Erasmus over van alles en nog wat in de Centrale Bibliotheek in Rotterdam!
Je hebt vast nog nooit gechat met iemand van 500 jaar geleden! Kom naar de Erasmus Experience in de Centrale Bibliotheek en leg jouw mening en ideeën naast die van Erasmus, de beroemdste Rotterdammer ooit.
Praat samen over taal, geloof, gedrag en humor. Misschien ben je het eens met Erasmus, misschien niet. Maar een ding is zeker: je zult er scherper door gaan denken!
De Erasmus Experience is twee-talig: Nederlands en Engels en dus ook geschikt voor internationaal publiek. Daarnaast is toegang helemaal gratis. Kom ook langs!
Klik voor meer info op de roze button.
PS: Volg je Kidsproof al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!
Bibliotheek Rotterdam
Hoogstraat 110
3011 PV Rotterdam
Openingstijden
Tussen 10.00 - 17.00 uurPrijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Zomervakantie in de Kunsthal
Een zomervakantie vol kunst, creativiteit en heel veel plezier voor nieuwsgierige kids!
Zomervakantie in het B & D Museum
Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteiten
Klimbos Fun Forest
Kom klimmen bij Fun Forest in het Kralingse Bos. NIEUW zijn de Explorer parcoursen vanaf 3 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!
Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Het Mariniersmuseum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!