Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Beleef de Biesbosch

Kijkend, varend en spelend alles te weten komen over de Biesbosch op het Museum Eiland!

Met een bezoek aan het museum kom je alles te weten over de geschiedenis van de Biesbosch. Bekijk de film en doe de speurtocht langs grienduilen, bevers en zeearenden en je kan jezelf na afloop een echte Biesbosch-expert noemen!

De Biesbosch Beleving ligt op het eiland achter het museum. Het is een schaalmodel van de Biesbosch met polders, dijken en stromen waar je op blote voeten doorheen kan plonsen. Ontdek hoe eb en vloed in de Biesbosch werkt door zelf in deze mini-Biesbosch schuifjes en sluisjes open of dicht te maken.

Tip: Neem een handdoek mee want er mag met het water worden gespeeld!

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Biesbosch MuseumEiland

De Hilweg 2

4251 MT Werkendam

Openingstijden Zie website
Prijs Kids  € 5,50
Volwassenen  € 8,50
Mail direct

Mail direct naar Biesbosch MuseumEiland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Familie-kunstuitje

Beleef het leukste kunstuitje voor het hele gezin in Villa Zebra!

Natuurspeeltuin Kethelpoort

Lekker spelen, ravotten en genieten doe je bij Natuurspeeltuin Kethelpoort in Schiedam!

Pakjesboot bij het Mariniersmuseum

Stap aan boord van de Pakjesboot van Sinterklaas tijdens de Pakjesbootdagen bij het Mariniersmuseum!

Stadsganzenbord Gouda

Ontdek de mooiste plekken van Gouda en voer te gekke opdrachten uit met de Stadsganzenbord puzzeltocht!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaasintochten 2025 in en om Rotterdam

Hij komt, hij komt... de intocht van Sinterklaas! Kloppen de harten van jouw kids ook al vol verwachting voor de komst van Sinterklaas? Nog heel even en hij is weer in het land! De landelijke intocht 2025 is op Texel! Wil je weten waar en wanneer je Sinterklaas en zijn Pieten dit jaar in de regio Rotterdam, de Drechtsteden en Gouda nog meer kunt begroeten? In onderstaand overzicht hebben we een aantal sinterklaasintochten voor 2025 op een rijtje gezet.

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

Skeletje is een poëtische, grappige en troostrijke voorstelling over afscheid nemen. Met humor, muziek, spel en kleur word je meegenomen op een reis langs herinneringen, rouwrituelen en het mysterie van de dood.

Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam

Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.

7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam

Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je! 

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief