Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Picknicken in de boomgaard

Kom wandelen of fietsen bij Boomgaard de Lekbongerd en geniet van een picknick met streekproducten!

Breng je een bezoekje aan de Krimpenerwaard? Sla dan de dijken ten westen van Schoonhoven niet over. Ervaar de rust van de kabbelende lek aan de ene kant en de landelijke huizen aan de andere kant. Tussen fietsknooppunt 10 en 37 vind je Boomgaard de Lekbongerd. De picknickbanken staan klaar om gebruikt te worden!

Tegen een vrijwillige bijdrage zet je een kop koffie of thee in de schuur op het erf. Ook kan je hier proeven van zelf gemaakte appel-perensap, gemaakt van fruit uit de boomgaard. Mocht dat naar meer smaken, dan kun je een paar flessen van de appel-perensap inslaan in de schuur. Daarnaast worden er andere streekproducten zoals honing, pruimenjam en appel-perenstroop verkocht.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Boomgaard de Lekbongerd

Lekdijk West 85

2871 MN Schoonhoven

Mail direct

Mail direct naar Boomgaard de Lekbongerd

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5 x bedankje voor lieve juffen en meesters

Het afgelopen jaar hebben de juffen en meesters héél hard gewerkt om de kids op school zo goed mogelijk voor te bereiden en te begeleiden naar het volgende jaar. Dat verdient een mooi meester- en juffencadeautje!

Sportieve uitjes met kids in Rotterdam

Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.

Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam

Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief