Picknicken in de boomgaard
Kom wandelen of fietsen bij Boomgaard de Lekbongerd en geniet van een picknick met streekproducten!
Breng je een bezoekje aan de Krimpenerwaard? Sla dan de dijken ten westen van Schoonhoven niet over. Ervaar de rust van de kabbelende lek aan de ene kant en de landelijke huizen aan de andere kant. Tussen fietsknooppunt 10 en 37 vind je Boomgaard de Lekbongerd. De picknickbanken staan klaar om gebruikt te worden!
Tegen een vrijwillige bijdrage zet je een kop koffie of thee in de schuur op het erf. Ook kan je hier proeven van zelf gemaakte appel-perensap, gemaakt van fruit uit de boomgaard. Mocht dat naar meer smaken, dan kun je een paar flessen van de appel-perensap inslaan in de schuur. Daarnaast worden er andere streekproducten zoals honing, pruimenjam en appel-perenstroop verkocht.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Boomgaard de Lekbongerd
Lekdijk West 85
2871 MN Schoonhoven
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Zomervakantie in de Kunsthal
Een zomervakantie vol kunst, creativiteit en heel veel plezier voor nieuwsgierige kids!
Bird Bricks
Ontdek kleurrijke vogels van LEGO en bouw zelf mee in Ouddorp
De Zoete Inval – Spoorzoeken
Het is zomervakantie in Rotterdam-Noord... en dat betekent feest bij Studio de Bakkerij!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!
Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.