Picknicken in de boomgaard
Kom wandelen of fietsen bij Boomgaard de Lekbongerd en geniet van een picknick met streekproducten!
Breng je een bezoekje aan de Krimpenerwaard? Sla dan de dijken ten westen van Schoonhoven niet over. Ervaar de rust van de kabbelende lek aan de ene kant en de landelijke huizen aan de andere kant. Tussen fietsknooppunt 10 en 37 vind je Boomgaard de Lekbongerd. De picknickbanken staan klaar om gebruikt te worden!
Tegen een vrijwillige bijdrage zet je een kop koffie of thee in de schuur op het erf. Ook kan je hier proeven van zelf gemaakte appel-perensap, gemaakt van fruit uit de boomgaard. Mocht dat naar meer smaken, dan kun je een paar flessen van de appel-perensap inslaan in de schuur. Daarnaast worden er andere streekproducten zoals honing, pruimenjam en appel-perenstroop verkocht.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Boomgaard de Lekbongerd
Lekdijk West 85
2871 MN Schoonhoven
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam
Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.
Thuis op wintersport!
Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!