
Slapen in een bunker
Overnacht in een voormalige telefoonbunker van Cocondo in Hoek van Holland!
In het Vinetaduin op Hoek van Holland is een voormalige Duitse telefoonbunker uit 1943 getransformeerd tot een verblijf voor twee volwassenen en twee kinderen (tot 18 jaar). Overnacht je hier, dan slaap je onder het leefgebied van de vos, marter, rugstreeppad, zandhagedis en meer dieren!
De bunker heeft nu dus een nieuwe functie gekregen. Samen met vooruitstrevende ontwerpers is er een zo ecologisch en circulair mogelijke plek van gemaakt. De bunker is voorzien van een slaapkamer en bedstee, volledig uitgeruste keuken, badkamer met douche en toilet, wifi, linnen- en badgoed.
Voor meer info en beschikbaarheid klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Meer inspiratie


Herfstvakantie in de Bieb
Herfstvakantie in de bibliotheek: creativiteit en ontdekking voor het hele gezin!
Herfstvakantie bij de Kunsthal
Ontdek de tentoonstelling CUTE en doe mee aan de creatieve workshop See You Later in de Kunsthal!
Herfstvakantie op de ssRotterdam
Stap aan boord van het ss Rotterdam en ontdek een wereld van creativiteit en spelplezier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Véél te beleven voor kids én ouders in Maaspodium
Er valt dit seizoen weer heel wat te lachen, gieren, huiveren, genieten en op het puntje van je stoel te zitten in Maaspodium! Met toffe voorstellingen voor ukkies en kleuters maar ook voor oudere koters. Met volop activiteiten in de vakanties waarbij de klauwtjes uit de mouwtjes gaan. Met een onvergetelijk te vieren kinderfeestje en met dramadrankjes en borrelplankjes. Leest het allemaal hieronder en ga het in Maaspodium beleven.
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.
Vakantie-uitjes voor binnen en buiten in de regio Rotterdam
Yes, herfstvakantie! Dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur, vrolijke events voor het hele gezin en meer leuke uittips! Maak samen een feestje van de herfstvakantie.