Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Schiedamse Molens

Beklim de hoogste molens ter wereld! De Schiedamse Molen 'De Walvisch' is er één van.

De hoogste molens ter wereld zijn te beklimmen! Molen De Wavisch is één van de Schiedamse Molens die hiervoor is ingericht als werkend korenmolenmuseum.

Je komt er meer te weten over de molenhistorie van Schiedam en het productieproces “Van (graan)korrel tot (jenever)borrel”. Leuk voor een werkstuk of spreekbeurt?

En je kunt uiteraard genieten van het prachtige uitzicht op de binnenstad van Schiedam. Hopelijk heb je geen hoogtevrees!

Meer informatie vind je op de website. Klik op de roze button.

PS. Binnenkort een kinderfeestje te vieren? Op Kidsproof.nl vind je ontzettend veel tips voor leuke kinderfeestjes!

Museummolen De Walvisch

Westvest 229

3111 BT Schiedam

Openingstijden Van 1 november t/m 31 maart
Zaterdag: 11.30 - 17.00 uur
Zon- en feestdagen: 12.30 - 17.00 uur

Van 1 april t/m 31 oktober
Dinsdag t/m zondag 11.30 - 17.00 uur
Prijs Kinderen t/m 18 jaar € 2,50 - Volwassenen € 3,50
Mail direct

Mail direct naar Museummolen De Walvisch

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zomervakantie in de Kunsthal

Een zomervakantie vol kunst, creativiteit en heel veel plezier voor nieuwsgierige kids!

Zomervakantie in het B & D Museum

Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteiten

Klimbos Fun Forest

Kom klimmen bij Fun Forest in het Kralingse Bos. NIEUW zijn de Explorer parcoursen vanaf 3 jaar!

Remastered – Spirit of Japan

Stap in de betoverende wereld van Japanse kunst, met de indrukwekkende projecties bij Remastered

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste vaartochten met kinderen in en om Rotterdam

De zomer is hét moment Rotterdam en omgeving vanaf het water te ontdekken. Stap samen aan boord van een rondvaart, vaar zelf door de havens of beleef de havengeschiedenis vanaf een historisch schip. Wij kregen bij Port Pavilion - hét startpunt voor de leukste havenuitjes - een aantal superleuke tips voor vaartochtjes in de regio, voor een heerlijke dag op het water met de hele familie.

Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!

Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.

Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij

Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!

Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Het Mariniersmuseum bleek een schot in de roos.

Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!