Schiedamse Molens
Beklim de hoogste molens ter wereld! De Schiedamse Molen 'De Walvisch' is er één van.
De hoogste molens ter wereld zijn te beklimmen! Molen De Wavisch is één van de Schiedamse Molens die hiervoor is ingericht als werkend korenmolenmuseum.
Je komt er meer te weten over de molenhistorie van Schiedam en het productieproces “Van (graan)korrel tot (jenever)borrel”. Leuk voor een werkstuk of spreekbeurt?
En je kunt uiteraard genieten van het prachtige uitzicht op de binnenstad van Schiedam. Hopelijk heb je geen hoogtevrees!
Meer informatie vind je op de website. Klik op de roze button.
PS. Binnenkort een kinderfeestje te vieren? Op Kidsproof.nl vind je ontzettend veel tips voor leuke kinderfeestjes!
Museummolen De Walvisch
Westvest 229
3111 BT Schiedam
Openingstijden
Van 1 november t/m 31 maartZaterdag: 11.30 - 17.00 uur
Zon- en feestdagen: 12.30 - 17.00 uur
Van 1 april t/m 31 oktober
Dinsdag t/m zondag 11.30 - 17.00 uur
Prijs
Kinderen t/m 18 jaar € 2,50 - Volwassenen € 3,50
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!
Mooie pluktuinen voor kinderen
Zin in een versgeplukt bosje bloemen? In het plukseizoen pluk je lekker zelf bloemen en groenten bij deze gezellige pluktuinen in de regio Rotterdam en daarbuiten! De kinderen kunnen hier op een heerlijk plukavontuur. Want bloemen groeien natuurlijk niet in de supermarkt of in een bloemenwinkel. Bonus: na dit uitje geniet je thuis van een mooi zelfgeplukt boeket.