
Familiehotel De Watertoren
Overnachten op een unieke, duurzame locatie in De Watertoren van Dubbeldam!
De Watertoren van Dubbeldam is een uniek en duurzaam hotel & restaurant dat uitkijkt over de polders richting de Biesbosch. Vanaf De Watertoren zit je dan ook zo in het Nationaal Park de Biesbosch of het historische centrum van Dordrecht.
In het restaurant kan je genieten van biologische, seizoensgebonden en streekproducten. Voor kids is er een speciaal kindermenu samengesteld met bijvoorbeeld frietjes en groenten, spaghetti met bolognese saus en slurpsoep.
Mens, milieu en natuur staan hoog in het vaandel, daarom wordt er gebruik gemaakt van duurzame materialen en worden producten waar mogelijk gerecycled.
Voor meer informatie en reserveren klik je op de roze button.
Op zoek naar een leuk familie-uitje? Check de Uitagenda!
Familiehotel De Watertoren
Kromme Zandweg 80
3319 LC Dordrecht
Openingstijden
Restaurant:Maandag gesloten
Dinsdag t/m zondag geopend van 10:00 tot 21:00 uur
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 superleuke, bijzondere clubjes!
Zoek je nog een leuke, orginele, sportieve of creatieve club en vooral niet alledaags? We hebben 10 bijzondere én bijzonder leuke clubjes voor je op een rijtje gezet.
Begin het schooljaar goed met deze leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes
Na die heerlijke vrije vakantieweken is het ook wel weer fijn om fris aan het nieuwe schooljaar te beginnen. Een nieuw clubje of cursus, een nog te vieren verjaardagspartijtje, een leuk uitstapje in het weekend… Hieronder vind je inspiratie!
Coole traktatie-inspiratie!
Ooh, wat worden kinderen toch blij als ze mogen trakteren. Het is hét momentje dat ze in de klas even in de schijnwerpers mogen staan. Maar voor ons als ouders kan het bedenken van die ene coole traktatie soms best voor wat hoofdbrekers zorgen.