Het Alexanderhof
Kom je ook zwemmen bij Het Alexanderhof? Het kan 7 dagen per week!
In het complex van Het Alexanderhof zijn verschillende zwem- en sportmogelijkheden.
Bij het zwembad kan je terecht voor zwemlessen voor jong en oud, voor verschillende aquasport groepslessen en voor banenzwemmen.
Er zijn twee baden: een 25 meter wedstrijdbad en een doelgroepenbad. Ook is er een horecagelegenheid met mooi zicht is op het doelgroepenbad.
Klik voor meer info op de roze button.
Like Kidsproof Rotterdam op Facebook voor nog meer leuke tips!
Het Alexanderhof
Bramanteplein 2
3066 BH Rotterdam
Openingstijden
Zie website via de roze button voor de actuele openingstijden.Prijs
Zie website via de roze button
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasintochten 2026 in en om Rotterdam
Hij komt, hij komt… de intocht van Sinterklaas! Kloppen de harten van jouw kids al vol verwachting? Nog heel even en de goedheiligman is weer in het land! De landelijke intocht vindt dit jaar plaats in Grave. Ook in Rotterdam, de Drechtsteden en Gouda begroet je Sint en zijn Pieten. Ontdek hieronder waar en wanneer het feest begint.
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Springen, stuiteren & lasergamen: kinderfeestje bij Jump-010
Toen Zita, de dochter van onze Kidsproof-reporter, 7 jaar werd, wilde ze een feestje om nooit te vergeten. En dat is gelukt! Haar feestje bij Jump-010 in Rotterdam was één groot avontuur vol energie, plezier en verrassingen.