Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bar/Restaurant ’t Zeeltje

Prachtig gelegen in de schitterende omgeving van de Rottemeren! En kinderen kunnen er heerlijk spelen.

Het is de locatie die het hem doet! In de omgeving kun je prachtig fietsen, wandelen of heerlijk zwemmen. Daarna is het lekker uitrusten bij Bar/Restaurant ’t Zeeltje. Dit kan op het terras in de zon of aan de bar. De kaart is eenvoudig, maar er is genoeg keuze.

Nog energie over? Dan kun je gebruikmaken van de midgetgolfbaan die bij het restaurant hoort. Vraag bij het restaurant ook naar de prachtige wandelingen, mooie fietsroutes of rustige visplekjes.

Meer informatie vind je op de website, klik hiervoor op de roze button.

Erop uit met je kinderen? Kijk eens op het overzicht met eropuit tips op Kidsproof.nl

't Zeeltje

Kooilaan 3

2665 KR Bleiswijk

Openingstijden Dinsdag t/m zondag: 10.00 - 21.30 uur
Keuken geopend tot 20.00 uur
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar 't Zeeltje

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie bij de Kunsthal

Ontdek de tentoonstelling CUTE en doe mee aan de creatieve workshop See You Later in de Kunsthal!

Cinekid Film- & Mediafestival

's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?

Herfstvakantie Wereldmuseum

Activiteiten in de herfstvakantie bij het Wereldmuseum Rotterdam

Herfstvakantie op de ssRotterdam

Stap aan boord van het ss Rotterdam en ontdek een wereld van creativiteit en spelplezier!

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vakantie-uitjes voor binnen en buiten in de regio Rotterdam

Yes, herfstvakantie! Dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur, vrolijke events voor het hele gezin en meer leuke uittips! Maak samen een feestje van de herfstvakantie.

Véél te beleven voor kids én ouders in Maaspodium

Er valt dit seizoen weer heel wat te lachen, gieren, huiveren, genieten en op het puntje van je stoel te zitten in Maaspodium! Met toffe voorstellingen voor ukkies en kleuters maar ook voor oudere koters. Met volop activiteiten in de vakanties waarbij de klauwtjes uit de mouwtjes gaan. Met een onvergetelijk te vieren kinderfeestje en met dramadrankjes en borrelplankjes. Leest het allemaal hieronder en ga het in Maaspodium beleven.

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief