IJsclub Bleiswijk
Bij winters weer worden er allerlei activiteiten op en rond het ijs georganiseerd!
IJsclub Bleiswijk is de oudste vereniging van Bleiswijk en al opgericht in 1885. Bij vorstperioden organiseert IJsclub Bleiswijk ijsactiviteiten op de Lange Vaart, zoals lange- en kortebaan wedstrijden. Er kan geschaatst worden op een verzorgde baan met de gezelligheid van muziek. In het clubhuis “De Sneeuwbal” kan je terecht voor koek en zopie. De Lange Vaart is gelegen naast het clubhuis “De Sneeuwbal”.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Zomer in het Wereldmuseum
Ontdek kinderexpo Superstraat en vier samen feest in Wereldmuseum Rotterdam deze zomer.
Zomervakantie in de Kunsthal
Een zomervakantie vol kunst, creativiteit en heel veel plezier voor nieuwsgierige kids!
Klimbos Fun Forest
Kom klimmen bij Fun Forest in het Kralingse Bos. NIEUW zijn de Explorer parcoursen vanaf 3 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste vaartochten met kinderen in en om Rotterdam
De zomer is hét moment Rotterdam en omgeving vanaf het water te ontdekken. Stap samen aan boord van een rondvaart, vaar zelf door de havens of beleef de havengeschiedenis vanaf een historisch schip. Wij kregen bij Port Pavilion - hét startpunt voor de leukste havenuitjes - een aantal superleuke tips voor vaartochtjes in de regio, voor een heerlijke dag op het water met de hele familie.
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.