Lage Bergsche Bos
Kom een stukje Rotterdamse natuur opsnuiven in het Lage Bergsche Bos!
Het Lage Bergsche Bos is onderdeel van het recreatiegebied Rottemeren en ligt vlak boven de Rotterdams wijk Hillegersberg.
Er zijn hier echt ontzettend veel leuke wandelroutes waar je uren kunt lopen zonder hetzelfde pad te lopen. Honden zijn hier trouwens in overvloed.
In de winter, als het gesneeuwd heeft, is het zeker de moeite waard om je slee mee te nemen. Op de heuvel van de golfbaan kun je dan lekker naar beneden roetsjen! Als het gevroren heeft, hup, je de schaatsen onderbinden en de plas op bij Restaurant Bergsche Plas. Ook een ideale plek om je even op te warmen of om uit te rusten na het wandelen.
Lekker eropuit in Rotterdam? Kijk dan op de eropuit tips van Kidsproof.nl!
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Meivakantie in Theater Zuidplein
Vier de meivakantie met toffe voorstellingen voor kids!
Meivakantie in het Mariniersmuseum
Ontdek, beleef en ga op missie: stoere activiteiten voor echte survival-kids!
Meivakantie bij Portlantis
Uitdagend, interactief en leerzaam dagje uit in de haven van Rotterdam! Met extra vakantie-activiteiten.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Mamablogger op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof blogster Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie
Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.