Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lage Bergsche Bos

Kom een stukje Rotterdamse natuur opsnuiven in het Lage Bergsche Bos!

Het Lage Bergsche Bos is onderdeel van het recreatiegebied Rottemeren en ligt vlak boven de Rotterdams wijk Hillegersberg.

Er zijn hier echt ontzettend veel leuke wandelroutes waar je uren kunt lopen zonder hetzelfde pad te lopen. Honden zijn hier trouwens in overvloed.

In de winter, als het gesneeuwd heeft, is het zeker de moeite waard om je slee mee te nemen. Op de heuvel van de golfbaan kun je dan lekker naar beneden roetsjen! Als het gevroren heeft, hup, je de schaatsen onderbinden en de plas op bij Restaurant Bergsche Plas. Ook een ideale plek om je even op te warmen of om uit te rusten na het wandelen.

Lekker eropuit in Rotterdam? Kijk dan op de eropuit tips van Kidsproof.nl!

Kidsproof Rotterdam

Bosweg

Rotterdam

Openingstijden Alle jaargetijden!
Prijs Gratis

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Adventure City Rotterdam

Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!

Zomer in Huis Van Gijn

Buitenspelen en terug in de tijd bij Huis Van Gijn deze zomervakantie

Remastered – Spirit of Japan

Stap in de betoverende wereld van Japanse kunst, met de indrukwekkende projecties bij Remastered

Op pad met Vakantiepaspoort

Heb jij het gave Vakantiepaspoort 2026 ook ontvangen? Beleef hiermee de leukste zomervakantie ooit!

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam

Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.