Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boerderij De Blijde Wei

Kom jij helpen met de verzorging en het voeren van de dieren van De Blijde Wei?

Gelegen in het Ommoordse veld vormt de kinderboerderij een rustpunt te midden van de drukke wegen. De kinderboerderij bestaat uit twee boerderijen die dateren uit begin 1900. Een boomgaard, een speeltuin en een restaurantje maken het geheel compleet.

De kinderboerderij is via twee wegen te bereiken, via de Bergse Linker Rottekade (alleen voor fietsers en voetgangers) en de President Wilsonweg (ook voor auto’s). Aan het begin van het Kikkerpad, bij ‘de Kip’, is een ruime parkeerplaats.

Het is mogelijk dat de kinderen na schooltijd, in de weekeinden en vakanties helpen met het voeren en verzorgen van de dieren. Herberg ‘De Groene Kikker’ is tijdens openingstijden van de kinderboerderij altijd open voor wat drinken en iets lekkers.

Meer informatie over de kinderboerderij vind je op de website, klik door via de roze button!

Tip: Alle coole plekken om dieren te ontmoeten vind je in één handig overzicht!

Kinderboerderij De Blijde Wei

Bergse Linker Rottekade 435

3069 LV Rotterdam

Openingstijden Maandag t/m vrijdag: 08.30 - 16.30 uur
Zaterdag en zondag: 09.00 - 17.00 uur (Van 1 april t/m 30 september tot 18.00 uur).
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Grootste museumhaven van NL

Ontdek de oudste en grootste museumhaven van Nederland met alle maritieme ambachten!

Mariniersdorp Havendagen

Ontdek 't mariniersdorp op de Wereldhavendagen én krijg gratis toegang tot het Mariniersmuseum!

Proefles Hofpleintheater

Laat de Hofpleiner in je kind stralen tijdens een gratis proefles vol plezier en ontdekking!

Bewandel de bunkerroute!

Ben je geïnteresseerd in de Tweede Wereldoorlog? Bewandel dan eens de Bunkerroute in Goeree-Overflakkee!

Uitgelicht

Voorverkoop Cinekid gestart

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!

Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.

Zoek je een restaurant met speeltuin én terras in de regio Rotterdam?

Een hapje eten op het terras terwijl de kids spelen in de speeltuin ernaast. Ideaal als ze moeten wachten tot het eten er is of als jullie zelf lekker lang willen natafelen. Hieronder vind je 5 restaurants met fijne speeltuin en terras in de regio.

Kinderfeestje vol actie en teamwork bij Prison Island

Ben je op zoek naar een origineel, actief én onvergetelijk kinderfeestje? Dan hebben wij een tip voor je: vier het feestje bij Prison Island in Rotterdam Zuid! Wij gingen je voor en kunnen maar één ding zeggen: het was echt te gek!

Ontdek het grote sportaanbod in Rotterdam

Lekker actief bezig zijn en bewegen, wij houden ervan. Ook onze kids sporten graag en zijn lekker veel buiten. Bij de zoektocht naar een sportactiviteit keken we op de website van Sportbedrijf Rotterdam. En wat een groot aanbod aan sportmogelijkheden in Rotterdam vonden we daar!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief