Maritiem Museum Rotterdam
Leuke tentoonstellingen, kinderactiviteiten, Professor Plons, museumhaven... in 't Maritiem Museum!
In het Maritiem Museum is heel veel te beleven voor kleine én grote kinderen!
Naast de vele tentoonstellingen zijn er in de de schoolvakanties en de periode 1 april t/m 31 oktober extra programmering voor jong en oud: rondvaarten, workshops en voor de kleine avonturiers een speurtocht door de museumhaven.
Kids ontdekken een wonderlijke (onder)waterwereld in de kinderexpo Plons! De toekomst van de zee (4-12 jaar). In de tentoonstelling Te water! (8+) zie je wat er allemaal komt kijken bij het bouwen van een goed schip en kun je ook zelf de handen uit de mouwen steken! En bezoek ook zeker het nieuwe buitenspeelterras!
Ook de Offshore Experience is zeker een bezoek waard! Gaan jullie mee op een uitdagende zoektocht naar energie op zee?
Pal naast het museum ligt de grootste museumhaven van Nederland. Stap aan boord van historische schepen en ontdek hoe men vroeger op een schip leefde en werkte. Bezoek vooral ook de werkplaatsen in het Leuvepaviljoen, waar je demonstraties ziet van maritieme ambachten zoals smeden!
Er worden regelmatig extra activiteiten georganiseerd. Houd hiervoor onze Uitagenda in de gaten.
Maritiem Museum Rotterdam
Leuvehaven 1
3011 EA Rotterdam
Openingstijden
Dinsdag t/m zaterdag: 10.00 tot 17.00 uur
Zon- en feestdagen: 11.00 tot 17.00 uur
Prijs
Zie website van het Maritiem Museum voor de actuele openingstijdenToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Herfstvakantie Maaspodium
Leuk uitje in de herfstvakantie: kom naar het Maaspodium en geniet van diverse familievoorstellingen!
Spookachtige herfstvakantie bij Plaswijckpark
Kom griezelen tijdens de herfstvakantie bij Plaswijckpark
Hollywood Entertainment Center
Beleef samen met familie en vrienden toffe activiteiten onder één dak!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Eropuit in de herfstvakantie. Dit zijn leuke tips in de regio Rotterdam!
De herfstvakantie komt eraan, dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk hier een aantal leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur en vrolijke events voor het hele gezin om er samen een fijne tijd van te maken in de herfstvakantie! Allemaal in de regio Rotterdam of iets verder weg.
Bij Maaspodium is véél te zien en doen dit seizoen!
Ga dit seizoen samen met je kids op ontdekkingstocht bij Maas! Hier krijg je alle ruimte om je plek te vinden, om te groeien, te veranderen en jezelf te zijn. Met voorstellingen die verrassen, botsen, verbinden en je soms even laten verdwalen. Hieronder krijg je alvast een voorproefje van al het leuks dat er de komende tijd allemaal te zien en doen is bij Maas. Dus pak je agenda, trommel je kids op en ga naar Maaspodium!