Pluktuin Dordrecht
Plukken in het plukseizoen van landgoed Merwezigt bij Pluktuin Dordrecht!
Sinds het voorjaar van 2018 is een deel van landgoed Merwezigt omgeploegd en is er over ruim 2 hectare een wilde bloementuin aangelegd.
Tijdens het plukseizoen ( juli t/m september) mogen omwonenden en geïnteresseerden hier plukken. Een bosje plukken is €5,00 per bos en de kinderen plukken een klein bosje gratis mee.
Benieuwd naar de openingstijden? Hou altijd de Facebookpagina in de gaten voor de actuele tijden.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Pluktuin Dordrecht
Kromme Zandweg 73
3319 LC Dordrecht
Prijs
€5,00
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Waarom een Rotterdampas?!
Meer gratis activiteiten, meer korting op toffe uitjes en meer plezier met de Rotterdampas!
Kerstvakantie in Theater Zuidplein
Theaterpret in de kerstvakantie: voorstellingen vol avontuur, magie en lachgarantie voor kids!
Vakantie Theater de Willem
Kom deze kerstvakantie kijken naar mooie theatervoorstellingen in Theater de Willem in Papendrecht!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18 x winteruitjes in Zuid-Holland voor het hele gezin
De winter is dé tijd voor gezellige uitjes met het hele gezin! Van lichtjes en schaatsbanen tot musea, doe-dingen en stoere avonturen: in heel Zuid-Holland valt zó veel te ontdekken. Warm je handen aan een beker choco en duik samen in de leukste wintertips!
Waar zijn leuke kerstmarkten in en om Rotterdam?
Kerstmarkten maken ons altijd blij! Warme chocolademelk, leuke kersthebbedingetjes, vrolijke kerstliedjes, heel veel lichtjes, knapperende haardvuren, optredens en natuurlijk de kerstman himself... Kom alvast helemaal in kerstsfeer met dit overzicht van gezellige kerstmarkten, winterfairs, winterfeesten en kerstfestijnen in de regio Rotterdam!
We hebben ‘m: de Website van het Jaar jury award!
Kidsproof.nl is door de vakjury van Emerce gekozen tot Website van het Jaar in de categorie Vrije Tijd.