Pluktuin Dordrecht
Plukken in het plukseizoen van landgoed Merwezigt bij Pluktuin Dordrecht!
Sinds het voorjaar van 2018 is een deel van landgoed Merwezigt omgeploegd en is er over ruim 2 hectare een wilde bloementuin aangelegd.
Tijdens het plukseizoen ( juli t/m september) mogen omwonenden en geïnteresseerden hier plukken. Een bosje plukken is €5,00 per bos en de kinderen plukken een klein bosje gratis mee.
Benieuwd naar de openingstijden? Hou altijd de Facebookpagina in de gaten voor de actuele tijden.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Pluktuin Dordrecht
Kromme Zandweg 73
3319 LC Dordrecht
Prijs
€5,00
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Adventure City Rotterdam
Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!
Op pad met Vakantiepaspoort
Heb jij het gave Vakantiepaspoort 2026 ook ontvangen? Beleef hiermee de leukste zomervakantie ooit!
FunZone Barendrecht
Eindeloos speelplezier met de leukste attracties in het grootste speelparadijs van Barendrecht.Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas
De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.