Pluktuin Dordrecht
Plukken in het plukseizoen van landgoed Merwezigt bij Pluktuin Dordrecht!
Sinds het voorjaar van 2018 is een deel van landgoed Merwezigt omgeploegd en is er over ruim 2 hectare een wilde bloementuin aangelegd.
Tijdens het plukseizoen ( juli t/m september) mogen omwonenden en geïnteresseerden hier plukken. Een bosje plukken is €5,00 per bos en de kinderen plukken een klein bosje gratis mee.
Benieuwd naar de openingstijden? Hou altijd de Facebookpagina in de gaten voor de actuele tijden.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Pluktuin Dordrecht
Kromme Zandweg 73
3319 LC Dordrecht
Prijs
€5,00
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!
Mooie pluktuinen voor kinderen
Zin in een versgeplukt bosje bloemen? In het plukseizoen pluk je lekker zelf bloemen en groenten bij deze gezellige pluktuinen in de regio Rotterdam en daarbuiten! De kinderen kunnen hier op een heerlijk plukavontuur. Want bloemen groeien natuurlijk niet in de supermarkt of in een bloemenwinkel. Bonus: na dit uitje geniet je thuis van een mooi zelfgeplukt boeket.
Sportieve uitjes met kids in Rotterdam
Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.