Remastered
Beleef oude Hollandse Meesters bewerkt door nieuwe Hollandse Meesters in Remastered!
Bij Remastered ervaar je wat je nog nooit hebt meegemaakt: De oude Hollandse Meesters bewerkt door de nieuwe Hollandse Meesters. De beste Nederlandse digitale studio’s hebben een nieuwe wereld gecreëerd.
Remastered neemt je mee in een optocht van de wonderbaarlijke figuren van Jeroen Bosch, dompelt je onder in de kleurrijke taferelen van Van Gogh en laat je dansen op de beat van Mondriaans “Victory Boogie Woogie”. In een 60 minuten durende experience kun je ook wandelen door een waterval, je eigen UFO laten vliegen op een gigantisch LED-scherm, interacteren met scholen vissen en varen door de wolken.
Kom je ook? Voor meer informatie en tickets klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Remastered
Willemsplein 79
3016 DR Rotterdam
Openingstijden
wo/do/vrij van 11.00 - 17.00 uur (laatste show om 16.15 uurza en zo van 10.00 tot 17.45 uur (laatste show om 17.00 uur)
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x te gekke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
10 superleuke, bijzondere clubjes!
Zoek je nog een leuke, orginele, sportieve of creatieve club en vooral niet alledaags? We hebben 10 bijzondere én bijzonder leuke clubjes voor je op een rijtje gezet.
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.